Amazon обрав місто для нової штаб-квартири

125
markrglanville.files.wordpress.com
Ванкувер може не отримати $5 млрд інвестицій від Amazon, обіцяних переможцю конкурсу HQ2

Ритейл-гігант Amazon оголосив, що відкриє другу штаб-квартиру у Ванкувері, найбільшому місті канадської провінції Британська Колумбія на тихоокеанському узбережжі.

До 2020 року представництво ритейлера переїде до офіса площею 150 тис. кв. м у щойно збудованому хмарочосі й подвоїть штат – до 2000 співробітників.

За словами директора ванкуверської філії Amazon Джессі Догерті, вакансії з’являться «переважно для розробників програмного забезпечення, але також і для інших фахівців, причому не тільки технарів».

5 найбільш неймовірних пропозицій для нової штаб-квартири Amazon

На прес-конференції 3 листопада Догерті заявив, що рішення про розміщення другого головного офісу американської компанії у Ванкувері «готувалося досить давно» і жодним чином не пов’язане з ініціативою HQ2. У вересні Amazon оголосив конкурс HQ2 серед північноамериканських міст на найкращі умови для розміщення другої штаб-квартири корпорації. Переможцю обіцяні $5 млрд інвестицій і 50 тис. нових робочих місць.

Прем’єр-міністр Британської Колумбії Джон Хорган, утім, не втрачає оптимізму: «Це великий день для технологічного сектору, ми можемо брати участь в інших конкурсах від Amazon».

Учасники прес-конференції так і не розкрили долю $5 млрд майбутніх інвестицій. Наразі ж ініціатива HQ2 виглядає красивим піар-ходом і результативним інформаційним приводом від ритейлера.

Reuters вважає, що компанія Джеффа Безоса обрала для штаб-квартири Ванкувер через різницю в імміграційній політиці США і Канади. Із червня 2017-го канадські візи висококласним фахівцям видають у прискореному режимі, тоді як у Сполучених Штатах із приходом до влади Дональда Трампа процес отримання робочих віз став більш жорстким. «Ми хочемо наймати всіх розумних людей, яких знаходимо», – підкреслив Догерті у відповідь на питання про політичне підґрунтя рішення Amazon.

Раніше ми розповідали про те, чому Джефф Безос любить критику.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: