Amazon має намір стати провідним онлайн-ритейлером на ринку Індії

181
ow.com.ua
Для цього корпорація виділила $5,5 млрд

Американська компанія Amazon має намір посісти лідерські позиції на споживчому ринку Індії. Ритейл-гігант виділив $5,5 млрд на розвиток роботи свого підрозділу онлайн-торгівлі в країні з 1,3 млрд споживачів.

З огляду на повільні темпи економічного зростання Індії Amazon значно спростив способи оплати для місцевих покупців. Зокрема, кредитні операції можна провести без наявності банківських рахунків, а оплатити покупки – шляхом післяплати, безпроцентними внесками або в кредит. З минулого року доступні платежі через цифровий гаманець Amazon Pay.

Amazon також створив спеціальний додаток, що підходить для недорогих смартфонів з низькою продуктивністю, для користувачів невеликих міст Індії. Для залучення покупців асортимент онлайн-магазину поповнили національної продукцією.

Дізнайтеся, як творець Amazon Джеф Безос вибудовував імперію онлайн-ритейлу

Американський ритейл-гігант Amazon навіть побудував в Індії власну службу доставки товарів – 41 центр оброблення й виконання замовлень. Amazon також заснував програму I Have Space, що дає змогу використовувати 17,5 тис. місцевих магазинів у 225 містах Індії як міні-склади.

Однак про прибуток поки що говорити рано – Amazon фактично будує ритейл-бізнес в Індії з нуля. Минулого року витрати Amazon на зовнішніх ринках сягнули $3 млрд, і левову частку в них становили витрати на логістику і будівництво інфраструктури цифрових платежів і складів в Індії.

«Більше половини наших інвестицій в Індії пішло на будівництво станцій поставки і складів», – повідомив керівник підрозділу Amazon в Індії Аміт Агарвал.

Сьогодні американська компанія має близько 150 млн зареєстрованих покупців в Індії.

Нагадаємо, що Amazon купить стартап з виробництва «розумних» дверних дзвінків за $1 млрд.

Amazon відкриває продуктовий «супермаркет майбутнього».

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: