Amazon купить стартап з виробництва «розумних» дверних дзвінків за $1 млрд

163
smartarmortech.com
Побачити гостей на порозі будинку можна з будь-якого гаджета в будь-якій точці світу

Американський ритейл-гігант Amazon заявив про придбання стартапу Ring Inc. з виробництва «розумних» дверних дзвінків. Сума угоди становить близько $1 млрд, повідомив Bloomberg з посиланням на внутрішні джерела.

Дверні дзвінки Ring оснащені відеокамерами та підключенням до інтернету, що дає змогу власнику бачити гостей на порозі будинку з будь-якого гаджета в будь-якій точці світу і говорити з ними.

«Продукція Ring потішить клієнтів уже в перший день використання», – повідомив Amazon.

Дізнайтеся, як творець Amazon Джеф Безос вибудовував імперію онлайн-рітейлу

Американський ритейл-гігант має намір продовжити місію стартапу із «забезпечення безпеки будинків». Для Ring співпраця з Amazon – шанс «досягти більшого».

Завдяки цьому придбунню Amazon зможе розширити свою присутність на ринку «розумних» технологій для житла, уточнив Bloomberg.

Американський ритейл-гігант зможе «зміцнити довіру покупців» і «збільшити частку на ринку доставки товарів» додому, йдеться в заяві Джеймса Чакмака, аналітика американської компанії Monness Crespi Hardt & Co.

Відзначимо, що офіс розробників Ring знаходиться в Києві.

Нагадаємо, що колонка для управління «розумним» будинком з лінійки Amazon Echo стала одним з найпопулярніших подарунків на Різдво.

Amazon готовий доставляти покупки в будинок покупцеві за допомогою замка Amazon Key.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: