Amazon готовий доставляти покупки в будинок покупцеві за допомогою замка Amazon Key

132
androidcentral.com
«Розумний» замок від інтернет-рітейлера і смарт-камера гарантують клієнтам безпеку від проникнення сторонніх

Один із найбільших інтернет-магазинів США Amazon анонсував послугу Amazon Key для клієнтів, які не можуть особисто прийняти посилку, але й не хочуть, аби кур’єр залишав її біля порогу.
Таким покупцям слід встановити навпроти вхідних дверей камеру Cloud Cam і пов’язаний з нею «розумний» замок. Вартість системи стартує з $250.

Кур’єр Amazon може відкрити «розумний» замок за допомогою спеціального мобільного додатку і занести покупку всередину будинку. Завдяки камері Cloud Cam клієнт може стежити за діями кур’єра зі свого смартфона.
Щоб уберегти своїх клієнтів від крадіжки, в Amazon зробили так, що їхні кур’єри не можуть виконати наступне замовлення, поки «розумний» замок знову не буде закритий.

Як творець Amazon Джефф Безос вибудовував імперію онлайн-рітейлу

Amazon Key дасть змогу власникові будинку стежити й за постачальниками інших послуг, наприклад клінінговими компаніями або сервісом із вигулу домашніх тварин.
Крім того, користувач системи зможе встановлювати тимчасові паролі для надання доступу до будинку своїм друзям і знайомим.

Послуга Amazon Key буде доступна з 8 листопада в 37 населених пунктах США.

Раніше повідомлялося, що Amazon розробляє «розумні» окуляри для спілкування з віртуальним помічником.

Водночас Google працює над створенням власного пристрою для голосового управління «розумним» будинком, який буде оснащено сенсорним екраном і фронтальною камерою.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: