Amazon, Berkshire Hathaway, Tesla увійшли до рейтингу компаній із найкращою репутацією

524
Shutterstock
Чому їм це вдалось?

Компанії Amazon, Berkshire Hathaway, Tesla увійшли до Harris Poll’s 2018 – рейтингу американських компаній із найкращою репутацією. При його укладенні враховуються соціальна відповідальність бренду, фінансові показники, публічність компанії, умови роботи для співробітників. Business Insider зібрав відгуки співробітників про компанії – лідерів рейтингу, щоби зрозуміти, що саме працює на користь того чи іншого бренду.

LG – компанія із високими темпами розвитку, яка выпускає якісну продукцію

Співробітники вважають, що південнокорейський конгломерат піклується про споживачів, враховує їхні запити і випускає відмінну продукцію.

«Рішення в компанії приймаються швидко, що дозволяє йти в ногу з часом і випереджати конкурентів», – написав один зі співробітників на Glassdoor. Продукція компанії отримує позитивні відгуки від клієнтів і високі бали в незалежних тестах. Підтвердженням  є рекордна виручка компанії в минулому році – 61,4 трлн вон ($ 55,4 млрд), що на 10,9% показників 2016 року. Операційний прибуток виріс на 84,5% до 2,47 трлн вон ($ 2,33 млрд).


	

Секрет успіху Berkshire Hathaway у відповідальності кожного співробітника

Berkshire Hathaway, яку очолює знаменитий інвестор Воррен Баффетт, користується репутацією найуспішнішої компанії в світі. «Вага» та впливовість Баффетта у фінансовому світі важко переоцінити, проте співробітники вважають, що компанія успішна не тільки завдяки своєму лідерові. У Berkshire Hathaway немає багаторівневого менеджменту і дуже висока індивідуальна відповідальність.


Procter & Gamble Co слідує своїй місії

Співробітники P&G вважають, що в компанії працюють чудові люди, а місія компанії – грандіозна. У квітні аналітики Merrill Lynch понизили рейтинг компанії, проте це не завадило реалізації великих планів з розширення асортименту вітамінів і залученню зарубіжних клієнтів.


Продукція Boeing змінює світ

Джим Ньюкомб, який працює в Boeing, висловив захоплення компанією на Quora. «Це величезна компанія з численними ресурсами, щодня розробляє технології, здатні змінити світ. Приємно брати участь в тому, що людина не здатна зробити самотужки», – написав він. Зараз Boeing – один з найбільших авіавиробників у світі – продовжує роботу над інноваційними проектами, як, наприклад, літак-заправник для винищувачів.


Kraft Heinz Company інвестує в людей

Співробітник компанії з 20-річним стажем написав на Glassdoor, що в Kraft Heinz працюють відповідальні люди, яких надихає і всіляко підтримують керівники. Компанія, перш за все відома як виробник кави Maxwell House і кетчупу Heinz, недавно почала освоювати ринок органічних продуктів.


Microsoft розробляє продукти, які використовує практично кожна людина

«Робота в Microsoft – це робота в компанії, продукцією якої користується практично кожна людина в світі», – написали співробітники на Quora. Популярність компанії, що знову виросла, свідчить про те, що нинішній CEO Microsoft Сатья Наделла на правильному шляху. Експерти ринку прогнозують, що капіталізація компанії незабаром досягне $1 трильйона.


У Walt Disney Company кожен досягає своєї «вершини»

Компанія Walt Disney World має безпрецедентний вплив на дитячу аудиторію. У 2017 році компанію було визнано світовим лідером за рівнем сили бренду, того ж року Forbes визнав бренд одним із найпомітніших у світі. Співробітники вважають, що робота в компанії не завжди чарівна, але результат вартий зусиль. «Ви можете відчувати втому від того, що викладаєтеся на 100%, але це приємна втома. Якщо людина хоче працювати в півсили – корпорація Дісней не для неї», – коментують «старожили» компанії.

Нагадаємо, що український виробник дерев’яних пазлів Ugears в минулому році уклала контракт з корпорацією Walt Disney World.

 


Місія Tesla Motors дозволила компанії стати культовим брендом

Шанувальники Tesla настільки віддані бренду, що Боб Лутц, колишній топ-менеджер BMW, назвав їх «членами релігійної секти». Один із співробітників написав на Quora, що в компанії працюють висококваліфіковані талановиті фахівці, чия спільна мета – забезпечити світу стабільне майбутнє. Однак інвестори не поділяють захоплення фанатів бренду, і зараз компанія переживає не найкращі часи.

Поділитися: