Alstom випробує автоматизований вантажний поїзд у Нідерландах

157
www.theverge.com
Поїзд має самостійно проїхати 100 км

Компанія Alstom протестує перший автоматизований вантажний проїзд у Нідерландах. Передбачається, що він проїде 100 км без втручання водія-машиніста.

Тестування проведуть в 2018 році на вантажній залізничній лінії Betuweroute з Роттердама до Німеччини. Про це компанія домовилася в рамках угоди із залізничними операторами ProRail і Rotterdam Rail Feeding.

Автоматизований вантажний поїзд розпочне рух з району порту Роттердама і проїде до CUP Valburg, розташованого у східній частині Нідерландів.

Почитати: Як Європа стала промисловим лідером планети

Транспортний засіб оснащено системою автоматичного управління поїздами (ATO), яка цілковито бере на себе функції водія-машиніста. Останньому треба лише спостерігати за роботою поїзда.

«Автоматизовані поїзда – одна з ключових інноваційних розробок у кількох країнах світу», – наголошує старший віце-президент представництва Alstom в Європі Джанлука Ербаччі.

Система вже показала свою працездатність в поїздах метрополітену. Згідно із заявою Alstom, технологія дає змогу знизити споживання енергії завдяки більш рівномірному ходу поїзда і невеликим інтервалах шляху.

Як ми писали раніше, міжнародна служба доставки UPS розмістила найбільше замовлення на великовантажні автомобілі з електроприводом у Tesla.

У Німеччині розробляється ліфт на магнітній «подушці»

 

Джерела: Reuters, BBC
Поділитися: