Alphabet відкрив власну компанію з кібербезпеки

192
www.lowyat.net
Материнська компанія Google продаватиме захист від кібератак компаніям зі списку Fortune 500

Корпорація Alphabet заснувала новий підрозділ з питань кібербезпеки Chronicle. Компанія розробляє програмне забезпечення для оперативного виявлення кіберзагроз.

Як пояснюють розробники, штучний інтелект сканує і аналізує масиви даних для більш швидкого і точного виявлення кіберзагроз. У розпорядженні Chronicle знаходиться антивірус VirusTotal, який Google купив в 2012 році.

Повне розкріпачення: 3 стратегії з книги «Стартап на $100»

Своєю цільовою аудиторією Alphabet обрав 500 найбільших компаній з рейтингу журналу Fortune. У разі успіху Chronicle стане великим гравцем в корпоративному секторі систем безпеки і серйозним конкурентом для таких розробників, як Symantec, Palo Alto Networks Inc і Cylance Inc.

Підрозділ очолив колишній топ Symantec Стівен Жиллетт. Він упевнений, що доступ до величезної бази даних і потужностей Google допоможе новый компанії потужно стартувати на ринку.

Жиллетт не повідомляв подробиць роботи Chronicle, в тому числі й кількості компаній, що тестують програмне забезпечення. Однак Chronicle обіцяє вираховувати кіберзагрози за лічені секунди і хвилини замість годин і днів.

Раніше українська компанія з кібербезпеки ISSP заявила, що відкриє офіс в Європі.

«Лабораторія Касперського» виявила унікальний вірус-шпигун для Android.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: