«Аліса» в Білорусі: упродовж місяця продано 137 тис. українських книг з AR

278
Art Nation
Для продажу видавець вибрав вже випробувану модель дистрибуції через супермаркети

Українська книга з доповненою реальністю (AR) «Аліса в Країні Див» від видавництва Art Nation, про феномен якої ми вже писали, близько місяця продається в Білорусі. Обсяг продажів сягнув 137 тис. примірників, повідомили K.Fund Media в прес-службі видавництва.

«Підбираємося до першого проданого мільйону книг», – зазначає генеральний продюсер видавництва Art Nation і автор ідеї проекту Едуард Ахрамович.

Глава Google в Україні Дмитро Шоломко теж любить «Алісу в Країні Див»

Справді, з урахуванням україномовної версії загальний наклад «Аліси в Країні Див» з AR і її продовження – «Аліса в Задзеркаллі» вже перевищив 850 тис. примірників.

Для продажу видавництво обрало модель дистрибуції книг через велику мережу продуктових супермаркетів. В Україні книги Льюїса Керролла з яскравими ілюстраціями Євгенії Гапчинської продавалися за акцією в мережі дискаунтерів АТБ – і спричинили ажіотаж напередодні Нового року.

У Білорусі Art Nation уклав угоду з найбільшою мережею гіпермаркетів «Євроопт», на яку припадає близько 40% продажів продуктів харчування в країні, і забезпечив масовану рекламну підтримку.

Евгений Жигимонт

Як і в Україні, першого накладу в 122 тис. шт. не вистачило. «Для гарантованого задоволення попиту книгу додруковували», – зазначив перший заступник генерального директора ТОВ «Євроторг» Євген Жигимонт.

Середній наклад книг у Білорусі становить близько 2,5 тис. шт., стверджують в Art Nation з посиланням на Національну книжкову палату країни.

«Ми створюємо товари-блокбастери, в тому числі з використанням AR. Цінність таких продуктів вища, ніж їхня ціна. Вони стають справжніми подіями для споживачів і чудово доповнюють будь-яку програму лояльності в ритейлі», – впевнений Ахрамович.

Як і в АТБ, Аліса, що «оживає», стала одним з акцентів програми лояльності: купити книгу за спеціальною ціною можна, зібравши фішки за попередні покупки в гіпермаркеті. При цьому в Білорусі «Аліса в Країні Див» продається навіть трохи дешевше, ніж в Україні – за 5,99 білоруських рублів (близько 80 грн – порівнянні з 99 грн в АТБ).

Нагадаємо, «Алісу» від Art Nation можна не лише читати разом з дитиною і розглядати характерні ілюстрації Євгенії Гапчинської, а й дивитися, як рухаються Аліса, Кролик, Королева та інші, і навіть слухати книгу, оживляючи персонажів в AR за допомогою спеціального додатку на смартфоні.

Поділитися: