Alibaba створив AI-копірайтера рекламних текстів

441
www.shutterstock.com
Штучний інтелект від китайського ритейл-гіганта здатний генерувати до 20 тис. рядків на секунду

Китайська технологічна корпорація Alibaba створила AI-інструмент для генерування рекламних текстів, які використовують інтернет-магазини, повідомляє South China Morning Post.

AI-копірайтер від ритейл-гіганта здатний генерувати до 20 тис. рядків тексту. Крім того, він успішно пройшов тест Тьюринга – тест для машинного інтелекту на здатність «говорити» людською мовою.

Штучний інтелект навчався рекламного копірайтингу, аналізуючи величезну кількість рекламних текстів на двох торгових майданчиках Alibaba – Tmall і Taobao.

Я, робот: глава компанії Alibaba Джек Ма про роботів-босів і триденний робочий тиждень

При цьому AI-інструмент від Alibaba не замінить копірайтерів, а стане їх ідеальним помічником: рекламникам тепер досить налаштувати стиль викладу і вибрати один із запропонованих варіантів тексту, створених штучним інтелектом.

Це не перший випадок, коли корпорація Джека Ма за допомогою AI значно спростила рутинні операції або звільнила людей від них.

Раніше Alibaba випустила AI-сервіс Aliwood, який самостійно створює 20-секундні промо-ролики на основі зображень та інформації на сторінці товару.

Крім китайського ритейл-гіганта, рекламного AI-копірайтера в свою роботу впровадили глобальний бренд Esprit та американський виробник одягу Dickies.

Як ми писали раніше, Alibaba розробив «розумне» дзеркало для шопінгу FashionAI.

AI позбавить роботи кожну п’яту людину в світі.

Поділитися: