Alibaba розробив голосовий помічник Tmall Genie на базі ШІ для автомобілів

141
trendblog.euronics.de
Компанія планує встановити систему в машинах 100 марок, у тому числі Mercedes, Audi та Volvo китайського виробництва

Китайський ритейл-гігант Alibaba на базі своєї лабораторії штучного інтелекту (ШІ) розробив аудіосистему для автомобілів з елементами технології ШІ – голосовий помічник Tmall Genie.

Голосовий помічник Tmall Genie працює на базі системи AliGenie. Водії за допомогою голосових команд зможуть контролювати роботу автомобіля – наприклад, включити кондиціонер або задати маршрут.

Китайський геній: «Alibaba. Дім, який збудував Джек Ма» Дункана Кларка

Якщо синхронізувати голосовий помічник Tmall Genie з «розумними» колонками будинку, то водій може також у віддаленому режимі запитати, чи закриті всі двері й вікна машини, а також чи достатньо палива і чи заряджена батарея авто.

«Наше основне завдання – визначити спектр функцій Tmall Genie для обслуговування автомобілів», – повідомив глава лабораторії ШІ Alibaba Ліюань Чень.

Alibaba вже уклав угоди про співпрацю зі 100 автовиробниками, серед яких – німецькі бренди Daimler і Volkswagen, а також китайський автобудівник Zhejiang Geely.

У найближчому майбутньому компанія планує встановити систему в низці моделей Mercedes-Benz, Audi, Volvo, які виробляються в Китаї, повідомив Bloomberg.

На даний момент Alibaba продав понад 2 млн автомобільних колонок з голосовим помічником Tmall Genie.

Штучний інтелект від Alibaba подбає про кожну свиню на фермах Tequ.

Штучний інтелект від Alibaba переміг людину в знаменитому тесті.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: