Alibaba похвалилася «видатним кварталом»

164
alizila.com
Із початку року ритейлер подорожчав більш ніж удвічі

Китайський ритейл-гігант Alibaba за підсумками липня-вересня збільшив операційний дохід порівняна з аналогічним періодом минулого року на 83% –до $2,5 млрд.

З початку року капіталізація холдингу на Нью-Йоркській фондовій біржі збільшилася більше ніж удвічі. Сьогодні Alibaba оцінюєть у $477 млрд.

The Financial Times зазначає, що успіх корпорації може слугувати доказом ефективності її стратегії «новий ритейл», прийнятої в січні 2017-го. Використовуючи технологію великих даних, Alibaba максимально індивідуалізує інтерфейс свого інтернет-магазину для кожного покупця.

В листопаді відбудеться прем’єра дебютного фільму із засновником Alibaba в головній ролі

«У нас був видатний квартал», – наголосив гендиректор онлайн-ритейлера Даніель Чжан на прес-конференції в четвер, 2 листопада. Завдяки квартальним результатам Alibaba змогла поліпшити річний прогноз зростання виручки до 49-53%.

Успіх компанії зумовлений передусім зростанням доходу від роздрібної торгівлі – до $4 млрд. Для інших її напрямів минулий квартал не був особливо успішним: у підрозділу хмарних технологій дохід скоротився на 5%, а логістична служба Cainiao, в якій холдингу Джека Ма належить 51% акцій, показала $273 млн збитку.

«Ми не поспішаємо заробляти на нових бізнесах», – заявив топ-менеджер Alibaba. За словами Чжана, збитки у сфері хмарних технологій та індустрії відеоігор не дуже бентежать керівництво компанії.

Раніше ми анонсували бестселер «Alibaba. Дім, який побудував Джек Ма», написаний колишнім консультантом ритейлера.

 

Джерело: Ft.com
Поділитися: