Alibaba націлилася на американський ринок

165
nypost.com
Інтернет-ритейлер веде переговори з продуктовою мережею зі США Kroger

Китайський ритейл-гігант Alibaba в грудні розпочав переговори про співпрацю з другої за розмірами після WalMart американською мережею супермаркетів Kroger.

У Alibaba розраховують, що завдяки такому партнерству ритейлер зможе збільшити присутність у США і ефективніше конкурувати з компанією Amazon на світовому ринку, відзначається в опублікованому минулого тижня прес-релізі уряду КНР. Згідно з документом, корпорація Джека Ма і продуктова мережа обговорюють «розширення взаємодії в онлайн- і офлайн-продажах».

Alibaba, можливо, запровадить у супермаркетах і на сайті Kroger свій додаток для онлайн-платежів. Alipay успішно працює у китайській мережі продмагів Hema Xiansheng, що входить в Alibaba.

За іншою версією, Kroger перенаправлятиме своїх інтернет-покупців, які шукають промтовари, на сайт Aliexpress.

Джек Ма: 8 порад найбагатшої людини Китаю

Ритейл-гігант не спростував, але й не підтвердив New York Post переговори з Kroger. «Alibaba постійно веде діалог про розширення співпраці із сотнями компаній у всьому світі», – узагальнено відповіли в прес-службі корпорації.

«У Kroger проблеми з технологіями, а у конкурента Amazon – з фінансами», – прокоментував NYP можливий альянс професор Нью-Йоркського університету Скотт Гелловей.

Газета нагадує, що після того, як корпорація Джеффа Безоса придбала мережу супермаркетів Whole Foods, акції Kroger подешевшали на 13%.

Раніше ми писали, що Alibaba стала співвласником китайського підрозділу Auchan.

 

Джерело: New York Post
Поділитися: