Акції Amazon уперше подорожчали до $900 млрд

259
www.shutterstock.com
Після вдалого розпродажу Prime Day відставання від Apple скоротилося до мінімуму

Вартість акцій корпорації Amazon.com у середу сягнула $900 млрд – уперше за 21 рік біржової історії публічної компанії. Таким чином, дітище Джеффа Безоса впритул наблизилося до Apple, найдорожчого товару на Волл-стріт, пише Reuters.

Акції Amazon злетіли після оголошення результатів щорічного розпродажу Prime Day: за вихідні споживачі замовили й оплатили в найбільшому онлайн-супермаркеті понад 100 млн різних товарів. На біржі був зафіксований курс $1858 за штуку, або $902 млрд за весь пакет.

Вдалий розпродаж нарешті закріпив Джеффа Безоса на першій сходинці рейтингу найбагатших людей планети зі $150 млрд особистого капіталу

З початку цього року акції Amazon подорожчали на 57%, або на 123000% з дати внесення до лістингу технологічної біржі Nasdaq у 1997 році.
Якщо перекласти мовою цифр, перші інвестори, що вклалися в Amazon по $18 за акцію, відтоді отримали більш ніж по $22,2 тис. доходу на кожну.

Перше місце в лістингу технологічних суперважковаговиків Волл-стріт залишається за корпорацією Apple. У 2011 році вона випередила нафтову Exxon Mobil і стала найдорожчою компанією США. У 2018 році її акції подорожчали на 12%, сьогодні Apple коштує $935 млрд.

У березні Amazon вийшов на друге місце за капіталізацією c $768 млрд, обігнавши Alphabet, материнську компанію Google.

Кулі Безоса: як відпочивають співробітники штаб-квартири Amazon у Сіетлі.

Поділитися: