Акціями зарубіжних компаній на біржі тепер зможе грати будь-який українець

184
sowellmanagement.com
Українцям дозволили купувати, продавати і дарувати цінні папери, розміщені на закордонних біржах

6 лютого вступило в силу рішення Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), яке відкрило доступ до акцій світових і українських компаній, розміщених на зарубіжних біржах, не лише великим інвесторам, а й звичайним громадянам.

Про це йдеться в коментарі до рішення № 871 «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України».

Воно спростило допуск цінних паперів іноземних емітентів з українськими активами на фондовий ринок і зняло обмеження щодо їх обігу.
Тепер українці можуть без проблем купувати, продавати, дарувати і передавати у спадок іноземні цінні папери.

5 книг про інвестиції і цінні папери від Воррена Баффета

«Звернення паперів не обов’язково має відбуватися на біржі. Це дає більше свободи покупцям і продавцям, які можуть домовлятися про купівлю–продаж між собою. Цінні папери можна дарувати, передавати у спадок», – зазначив начальник відділу міжнародних відносин та розвитку діяльності Національного депозитарію України (НДУ) Євген Дідківський.

За словами глави НДУ Міндаугаса Бакаса, рішення НКЦПФР також зняло обмеження щодо кількісті цінних паперів в обігу для їх власників.

Спрощена процедура допуску цінних паперів на ринок України дасть змогу збільшити обсяги торгів на українському фондовому ринку і зробить його більш привабливим для IPO.

Як ми писали раніше, «Укрпошта» продала облігації на суму 150 млн грн.

Власник мережі Eva випустить облігації на 200 млн грн.

 

Джерело: Національний депозитарій України
Поділитися: