Акціонери перемогли: Xerox відмовився від злиття з Fujifilm

191
www.democratandchronicle.com
На вимогу великих акціонерів Карла Айкана і Дарвіна Дісона корпорація змінила гендиректора і половину членів правління

Американська корпорація Xerox під тиском мільярдерів Карла Айкана і Дарвіна Дісона, які володіють 13% акцій компанії, відмовилася від угоди з японською Fujifilm Holdings вартістю $6,1 млрд.

Одна з офіційних причин такого рішення – Fujifilm вчасно не надав Xerox підтверджений аудитом фінансовий звіт про діяльність спільного підприємства Fuji Xerox.

Fujifilm розпочала роботу над ліками від серцевої недостатності

Нагадаємо, що наприкінці квітня суд за позовом Дісона тимчасово заблокував контракт з Fujifilm. Бізнесмени вважали, що умови договору серйозно занижують вартість акцій Xerox.

У рамках домовленості з Айканом і Дісоном американська корпорація звільнила гендиректора Джеффа Джейкобсона і змінила п’ятьох з решти дев’яти членів правління.

Посади гендиректора і віце-президента Xerox обійме Джон Вісентін, який до цього консультував Айкана з питань стратегічного розвитку корпорації.
Новим головою правління Xerox стане ще один підлеглий Айкана – гендиректор американського конгломерату Icahn Enterprises Кіт Коцца.

Fujifilm заявив, що оскаржить одностороннє рішення Xerox. Японська компанія має намір вимагати від американців відшкодування збитків і перегляду домовленості з Айканом і Дісоном.

Як ми писали раніше, акціонер Facebook вимагає відставки Марка Цукерберга.

AT&T і Time Warner відклали злиття через антимонопольний позов.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: