Акціонер Facebook: Марк Цукерберг має піти у відставку

161
www.shutterstock.com
Цукерберг тримає контрольний пакет акцій компанії, тому не залишить пост глави ради директорів

Акціонер Facebook Скотт Стрінгер, скарбник Нью-Йорка, з пакетом акцій Facebook в $1 млрд, хоче відправити Марка Цукерберга у відставку з поста голови ради директорів. На його місце він пропонує призначити незалежного експерта по роботі з даними і етичними цінностями.

Що Марк Цукерберг розповів про проблеми соцмережі

Стрінгер також запропонував замінити трьох членів ради директорів Facebook, щоб нові разом з новим главою правління змогли поліпшити політику конфіденційності даних Facebook.

Причина такого рішення – нещодавній скандал із британською аналітичною компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 50 млн користувачів Facebook без їхнього відома.

Scott-Stringer

Керівництво Facebook не забезпечило захист конфіденційності даних, наголосив Стрінгер. За його словами, скандал став «ризиком для демократії» США, тому інвестори мають право на такі вимоги.

«Це восьма за величиною компанія в світі, яка має понад 2 млрд користувачів», – нагадав скарбник Нью-Йорка.

 

Однак Марк Цукерберг навряд чи покине пост голови ради директорів добровільно, вважає Business Insider. Засновник соцмережі володіє контрольним пакетом акцій, тому чинить вирішальний вплив на прийняття рішень всередині компаній.

Стрінгер поки не має наміру забирати інвестиції з Facebook.

Ну помилилися: Марк Цукерберг про проблеми конфіденційності Facebook.

Цукерберг вибачився за скандал Cambridge Analytica у відомих друкованих виданнях.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: