Акселератор Sector X збирає стартапи на напрям B2C

355
sectorx.city
Заявки на програму в UNIT.City приймають до 30 вересня

Міжнародна акселераційна платформа Sector X запрошує команди на новий напрям – В2С. Мета напряму – вивести стартапи з України та Східної Європи на ринок США.

Про це K.Fund Media повідомили в Sector X.

Андрій Комаровський

«У країні багато технічно сильних фахівців, які розуміють, як робити складні продукти, – але український ринок надто малий. Запуск стартапу лише на локальному ринку автоматично означає його непривабливість для венчурних інвесторів. Звідси й орієнтація на зовнішні ринки. Продавати одразу треба там, де твої клієнти», – нагадує генеральний директор Sector X Андрій Комаровський.

Головна вимога до команд – ​​наявність готового прототипу продукту для масової аудиторії або MVP, тобто продукту з мінімальним функціоналом. У відборі можуть брати участь і технічні фахівці, і ідейні натхненники стартапу.

«Головні вимоги до кандидатів: команда повинна мати величезні амбіції підкорювати західний ринок і прототип В2С-продукту», – наголошено в релізі Sector X.

Дедлайн для подання заявок на участь – 30 вересня.

У жовтні на всі команди очікує бабрання в стартап-«Пісочниці». Ті, хто виживе в «Пісочниці» і дійде до стадії «акселератора» (листопад), отримають інвестиції в розмірі до $25 тис. в обмін на 5-9% частки в компанії.

Sector X дає учасникам акселератора не лише хороший фінансовий старт, а й можливість працювати в новому офісі на території інноваційного містечка UNIT.City.

Зазирни всередину: як виглядає київська альтернатива кампусам Google і Apple

Допомагати стартаперам будуть уже відомі ментори й експерти: Марвін Ляо (500startups), Андрій Кунов (Silicon Valley Innovation Center), Ендрю Вербітскі (Airbnb), Майк Бредшоy (Startup Sauna) та інші. Ментори-практики з багаторічним досвідом підприємництва проводитимуть точкові воркшопи, спрямовані на досягнення конкретних результатів.

«Люди, які були там, куди ти збираєшся, і зробили щось успішне (та навіть якщо й ні), в тисячу разів корисніші за книжкових фахівців. Одна порада може заощадити півроку життя і ящик грошей», – упевнений Андрій Комаровський.

Акселераційна платформа Sector X заснована за підтримки засновника інвестиційної групи UFuture Василя Хмельницького, UFuture і UNIT.City.

У березні UNIT.City запустив менторську програму для стартапів.

Стартапи – це не лише успіх. Про власні граблі розповідали учасники Hrabli Battle.

Поділитися: