AI не зашкодить: у Китаї виробляють «розумних» секс-ляльок

239
reuters.com
«Дівчата» вміють спілкуватися елементарними фразами, рухати руками і торсом і «пускати бісики»

Китайська компанія WMDOLL зі штаб-квартирою в провінції Гуандун виробляє секс-ляльок зі штучним інтелектом (AI). «Дівчата» вміють спілкуватися елементарними фразами, рухати руками і торсом і поглядом стежити за співрозмовником, повідомляє Reuters.

Як Тарас Крупа заробляє на секс-іграшках

WMDOLL запустив виробництво «розумних» секс-ляльок ще наприкінці 2016 року. Сьогодні клієнти можуть замовити ляльку за власним дизайном, самостійно обравши деталі зовнішнього вигляду – наприклад, вагу, зачіску і колір очей.

Скажемо одразу, наявність AI не робить іграшки розумнішими. Ляльки можуть відповідати на елементарні запитання, але не підтримують тривалі бесіди. Система бере слова з бази китайського IT-гіганта Baidu.

Впровадження AI в секс-ляльок далося компанії нелегко, адже фахівці не зацікавлені в розробках для «розумних» секс-іграшок, визнається WMDOLL. Однак виробник не має наміру зупинятися на досягнутому: в планах надати «більшої природності» рухам кінцівок ляльок.
«Ми не очікуємо, що наші ляльки будуть схожі на людину, але безумовно впровадимо більше передових технологій», – наголосив менеджер із продукції WMDOLL Лю Дін (Liu Ding).

WMDOLL вже продав близько 20 «розумних» ляльок, чия вартість – $1,4 тис. до $7,3 тис. за штуку залежно від обраної моделі.

Нагадаємо, що AI зняв короткометражний фільм, а Alibaba створив AI-копірайтера рекламних текстів.

Поділитися: