Агрохолдинг «Мрія» представив першу інтерактивну карту України для бджолярів

506
K.Fund Media
SMS-сповіщення повідомляє користувачам, наприклад, про час цвітіння медоносних культур

Агрохолдинг «Мрія» створив першу в Україні інтерактивну карту медоносних культур honey.mriya.ua із зазначенням використовуваних посівних площ всіх медоносних рослин.

Кожен четвертий дрон в Україні «працює» в агрокомплексі

Користувачі можуть подивитися інформацію про сорти, прогнозований період цвітіння, дані про планове обприскування рослин і необхідну кількості бджолосімей для запилення. У карті «Мрії» також передбачена функція SMS-повідомлень – наприклад, про час цвітіння медоносних культур.

інтерактивна карта для бджолярів
honey.mriya.ua

Бджолярі шести областей України – Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської і Рівненської – можуть отримати доступ до інформації про 60 тис. га медоносних культур, щоб потім подати заявку на резервування місць для власних пасік на певних масивах, йдеться на сайті агрохолдингу.

Мета IT-проекту «Мрія» – налагодити більш ефективну співпрацю аграріїв з бджолярами. Інструмент дасть змогу пасікам ефективно організувати роботу, а отже – зібрати більше меду і збільшити свій дохід, упевнені розробники карти.

Відзначимо, що Україна входить до трійки світових експортерів меду – в 2017 році на експорт пішло 67,8 тис. тонн меду на суму $133,8 млн.

У 2017-му експорт української агропродукції в Євросоюз зріс на 37% – до $5,8 млрд.

В Україні запрацювала платформа для розвитку агроінновацій AGRITECH UNIT.

Поділитися: