Агрохолдинг «Кернел» очолив директор агробізнесу компанії

279
latifundist.com
Найбільший виробник соняшнику в світі збільшив виручку на 9,1% – до $2,2 млрд за підсумками 2017 року

Рада директорів «Кернел» – одного з найбільших в Україні агрохолдингів – призначила директора агробізнесу компанії Євгенія Осипова генеральним директором. Про це йдеться в річному звіті компанії на сайті Варшавської фондової біржі.

Голова ради директорів і основний акціонер холдингу Андрій Веревський наголосив, що з цього призначення компанія починає «писати нову главу історії успіху «Кернел». «У своїй новій ролі він (Осипов) керуватиме операційною діяльністю і відповідатиме за виконання стратегії», – цитує Веревського звіт. Сам А. Веревський продовжить керувати політикою, стратегією і подальшим розвитком компанії як голова ради.

Як фінансист почав заробляти на точному землеробстві

«Кернел» – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Експортує продукцію більш ніж у 60 країн світу. У групі компаній працюють 16 тис. осіб.
З листопада 2007 року акції «Кернел» торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Згідно зі звітом, в 2017 фінансовому році холдинг знизив чистий прибуток на 21,7% – до $ 176,2 млн, але наростив виручку на 9,1% – до $ 2,169 млрд (порівняно з попереднім фінансовим роком).

Євген Осипов в агробізнесі більше 15 років. У «Кернел» працює з 2013 року, куди прийшов з посади генерального директора «Індустріальної молочної компанії». Освіта – фінансист (Інститут економіки і менеджменту, 1998). У 2016-му і 2017-му закінчив програми Гарвардської школи бізнесу «Стратегія: побудова і підтримка конкурентних переваг», «Провідні зміни і організаційне оновлення». У рейтингу «Фокуса» «200 найбагатших людей України 2013» Євген Осипов посів 182 місце з $40,8 млн.

На КМЕФ 2017 українські бізнесмени говорили про майбутнє агробізнесу: інвестиції, технології, інновації.

Джерела: InterfaxLatifundist

Поділитися: