Агрохолдинг Cygnet збільшив виробництво цукру, модернізувавши завод на $2,7 млн

161
cygnet.ua
У 2017 році оновлений завод компанії переробив рекордну масу цукрових буряків

У 2017 році український агрохолдинг Cygnet інвестував понад $2,7 млн ​​у модернізацію свого цукрового заводу в Житомирській області.

За рахунок цього компанія встановила новий рекорд, переробивши за минулий рік 232,5 тис. т цукрових буряків. При цьому Cygnet збільшив обсяг виробництва цукру на 5,4% – до 33 тис. т, повідомляється на сайті компанії.

У компанії відзначають, що модернізація заводу істотно підвищила технологічність виробництва і дала змогу знизити витрати природного газу на переробку буряка (на 5 куб. м на кожній тонні коренеплоду).

Минулого року агрохолдинг витратив ще 78,9 млн грн на оновлення власного парку сільгосптехніки.

Кожен четвертий дрон в Україні «працює» в агрокомплексі

Cygnet Agrocompany – група компаній з іноземним капіталом. Холдинг має цукровий завод у Житомирській області та 24,2 тис. га землі в Житомирській і Вінницькій областях, на якій він вирощує кукурудзу, сою, цукровий буряк і кормові культури. Компанія також розвиває власний молочний бізнес – агрохолдингу належать 1,3 тис. корів.

Торік компанія увійшла до топ-7 найкращих роботодавців агрокомплексу країни, а також удостоїлася премії «HR-бренд Україна-2017» за реалізацію проекту «Усвідомлений вибір», який допомагає старшокласникам оцінити перспективи розвитку кар’єри в агросекторі.

Як ми писали раніше, в Україні запрацювала платформа для розвитку агроінновацій AGRITECH UNIT.

А ЄБРР виділив МХП кредит у €25 млн на біогазову установку.

 

Джерело: Cygnet
Поділитися: