Влітку 2018 року кількість абонентів мобільного оператора «Київстар», які зареєструвалися в роумінгу, зросла на 36% порівняно з попереднім. Вони використали в 2,1 рази більше мобільного інтернету – в середньому 400 Мб.
При цьому кількість абонентів «Київстар», які відвідали країни Європейського Союзу, за рік збільшилася в 1,5 рази, повідомили в прес-службі оператора.
На фестивалі «Атлас Weekend 2018» абоненти оператора викачали 9 терабайт мобільного інтернету
У поїздках туристи не лише активно використовують інтернет, а й телефонують в Україну. У червні-серпні 2018 року користувачі біло-блакитного оператора дзвонили з-за кордону своїм рідним і друзям на 29% більше.
Найбільш популярні в абонентів «Київстар» для роумінгу Польща, Туреччина, Німеччина, Угорщина, Італія, РФ, Румунія, Білорусь, Молдова, Чехія.
У «Київстарі» нагадують, що в 2017 році подешевшав роумінг у 34 країнах, у тому числі в США, Канаді, Латвії, Литві, Естонії, Швеції, Єгипті. З червня 2018 року оператор скасував тарифікацію мобільного інтернету на спілкування в Viber та WhatsApp в 95 країнах світу.
У четвер «Київстар» запустив покриття на 1800 МГц 4G у Сумській області (Суми і ще 57 населених пунктів). А з вівторка мережа доступна також у Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Сумській, Черкаській областях – в тому числі в містах Глухів, Конотоп, Краматорськ, Кропивницький, Олександрія, Світловодськ, Сміла.
Минулого тижня переваги зв’язку четвертого покоління стали також доступні в Запорізькій і Чернігівській областях, в тому числі в Запоріжжі, Чернігові та Ніжині.