7 відомих бізнесменів, на котрих треба підписатися у Twitter

398
K.Fund Media
Про що пишуть Ілон Маск, Білл Гейтс та Джефф Безос у своїх мікроблогах

Twitter – це зручний сервіс, що дозволяє відправляти в мережу короткі замітки. Раніше кількість допустимих для повідомлення знаків складала 140 символів, з листопаду минулого року її подвоїли.

Ця соціальна мережа – хороший майданчик для висловлення своїх думок, ідей, планів. Багато знаменитостей ведуть тут свої мікроблоги. K.Fund Media склав список twitter-акаунтів всесвітньо відомих бізнесменів і радить вам підписатися на них.

Білл Гейтс

Засновник та колишній найбільший акціонер компанії Microsoft

У Гейтса найбільше фоловерів серед представлених тут бізнесменів. Його пости читають 44 млн осіб. Як правило, підприємець пише твіт раз на кілька днів.

Зазвичай Білл Гейтс розповідає в мікроблозі про ініціативи, пов’язані зі своїм благодійним фондом, ділиться лінками на освітні матеріали, радить почитати книги, які йому сподобалися, викладає спільні фотографії з іншими знаменитими людьми.


Ілон Маск

Засновник Tesla Motors і SpaceX

Маск – досить активний користувач Twitter. Він зареєструвався в соцмережі дев’ять років тому. Зараз його мікроблог читають близько 20 млн осіб, і ця цифра постійно зростає. Пише бізнесмен нерідко – буває, видає декілька постів на день.

Твіттер Ілона Маска повністю присвячений його головному захопленню – космічним технологіям. Тут він повідомляє останні новини своїх компаній. Наприклад, напередодні запуску ракети-носія Falcon Heavy опублікував відеоролик, на якому схематично були показані всі етапи польоту. Після запуску – коментував місцезнаходження свого автомобіля.


Річард Бренсон

Засновник корпорації Virgin Group

Твіттер Річарда Бренсона – не особливо різноманітний. Більшість постів тут – посилання на авторську колонку на сайті Virgin. Там підприємець розповідає про саморозвиток, особистісне зростання, стартапи.

«Фішка» Бренсона – публікувати твіти тільки спільно із фото. Тому у профілі ви знайдете багато фотографій самого бізнесмена. Кількість підписників його аккаунту налічує 12 млн.


Тім Кук

Генеральний директор компанії Apple

Тім Кук завів собі аккаунт в твіттері відносно недавно – близько п’яти років тому. Проте зараз у нього майже 10 млн фоловерів. Періодичність постів визначити складно: іноді бізнесмен пише щодня, іноді забуває про стрічку на цілий місяць.

Тім Кук. WOLDEMAR design

У своєму мікроблозі Кук практично завжди розповідає про свою бізнес-діяльність. Часто публікує фотографії з роботи, іноді виступає на підтримку прав секс-меншин.


Джек Дорсі

Засновник та генеральний директор Twitter

Не дивно, що у Дорсі найбільший «стаж» перебування в твіттері, адже він його заснував. Бізнесмен протягом 12 років зареєстрований в соцмережі під ім’ям «Джек». На сьогодні у нього – більше 4 млн підписників.

Джек Дорсі. GoldVoice.club

Джек Дорсі постить в своєму акаунті не тільки новини про Twitter, а й посилання на статті, які йому сподобалися. Часто робить ретвіти цікавих матеріалів.


Майкл Блумберг

Власник інформаційного агентства Bloomberg

Бізнесмен пише в твіттер по кілька разів на день. Як правило, він висловлює свою думку щодо подій, що відбулися в політичній або економічній сфері.

Майкл Блумберг. VistaNews.ru

Блумберг зазвичай постить лінки на публікації, які вважає цікавими. Часто висловлює свою повагу жінкам. Зараз у підприємця більше 2 млн фоловерів.


Джефф Безос

Засновник інтернет-компанії Amazon

Безос не часто пише в твіттер – приблизно раз на тиждень-два. Напевно, саме тому у нього відносно мало фоловерів – 450 тис. Проте ми рекомендуємо на нього підписатися. Так ви завжди будете в курсі, про що думає один з найуспішніших людей планети.

Джефф Безос. bankar.me

Один із найпопулярніших твітів бізнесмена – прохання допомогти вибрати найкращий спосіб зайнятися благодійністю. Публікацію Безос зробив влітку минулого року. Вона набрала більше 48 тисяч відповідей, 10 тис. репостів та 23 тис. лайків.


Якщо хочете залишатися в курсі всіх бізнес-новин, підписуйтеся на профіль K.Fund Media

Поділитися: