7 книг на літо від інвестора Facebook Марка Андрессена

682
flickr.com
Від порад для гравців у покер до інтриг в індустрії коміксів

Марк Андрессен – розробник браузера NCSA Mosaic, засновник Netscape Communications Corporation та багаторічний бізнес-партнер Бена Горовіца, з яким вони підтримують компанії на ранньому етапі розвитку. Він одним із перших інвестував у Facebook – і не прогадав.

У своєму акаунті у Twitter, який має понад 700 тис. фоловерів, успішний підприємець та хрещений батько стартапів написав про кілька своїх улюблених книжок, які, на його думку, варто прочитати, щоб не вискочити із сідла у сезон відпусток. Про це повідомляє Business Insider.

K.Fund Media пропонує взяти його поради на замітку.

Мислення швидке та повільне

«Мислення швидке та повільне» Деніела Канемана

Thinking, Fast and Slow, 2013

«Захопливе занурення у сферу ухвалення рішень з урахуванням деяких психологічних досліджень, які складно відтворити. Це – книга-застереження».

Більше про книгу


Thinking in Bets: Making Smarter Decisions When You Don't Have All the Facts

«Думати ставками: як краще ухвалювати рішення за відсутності фактів» Анні Дюк

Thinking in Bets: Making Smarter Decisions When You Don’t Have All the Facts, 2018

«Компактний гід для маневрів у таких проблематичних сферах, як покер та венчурний капітал. Це – найкраща інструкція з поліпшення результативності, яка допомагає робити тверезі висновки із заплутаних процесів та їхніх наслідків. Рекомендую людям, що працюють в реальному світі».


Chasing Hillary

«У гонитві за Гілларі: десять років, дві президентські кампанії та одна непробивна скляна стеля» Емі Чозік

Chasing Hillary: Ten Years, Two Presidential Campaigns, and One Intact Glass Ceiling, 2018

«Візьміть Гілларі з собою в автобус чи літак. Ця праця проливає світло на чимало вимірів президентських перегонів і водночас легко читається. Мабуть, найкраща книга про передвиборчу кампанію 2016 року».

Як пробити скляну стелю: 3 важливих правила

The Spider Network

«Мережа павука: як геній математики та банда банкірів-шахраїв влаштували одну з найбільших афер в історії» Девіда Енріха

The Spider Network: How a Math Genius and a Gang of Scheming Bankers Pulled Off One of the Greatest Scams in History, 2018

«Сага про мільярдну маніпуляцію на глобальному фінансовому ринку на рівні, від якого перехоплює дихання, яка, утім, відбулася у звичайному місці за участі маленької групи банкірів-змовників у Лондоні».


The Courage to Be Disliked

«Наважся бути невподобаним: японський феномен, який вчить, як змінити життя й досягти справжнього щастя» Ічіро Кішимі та Фумітаке Кога

The Courage to Be Disliked: The Japanese Phenomenon That Shows You How to Change Your Life and Achieve Real Happiness, 2018

«Суперхіт у Японії, що не дивно. Адлеріанський психолог (послідовник засновника індивідуальної психології Альфреда Адлера. – K.Fund Media) зустрічається із філософом-стоїком і веде з ним сократичний діалог. Заворожує від першої до останньої сторінки. Дуже рекомендую».


«А що, як ми помиляємося: думати про майбутнє так, ніби це минуле» Чака Клостермана

But What If We’re Wrong?: Thinking About the Present As If It Were the Past, 2017

«Розлогі роздуми про те, як думати про реальність, в якій ми помиляємося щодо більшості речей, в які віримо. Читаючи цю книгу, складно не стати смиреннішим».


Slugfest: Inside the Epic, 50-year Battle between Marvel and DC

«Місиво: всередині епічного, або 50-річна боротьба між Marvel та DC» Ріда Такера

Slugfest: Inside the Epic, 50-year Battle between Marvel and DC, 2017

«Чарівлива історія про творчість та підприємливість у неймовірно вигадливій індустрії коміксів за десятки років до того, як вона захопила Голлівуд».


Кілька років тому сам засновник Facebook Марк Цукерберг пообіцяв щотижня читати принаймні одну книжку і ділитися враженнями у своєму акаунті в соцмережі. І хоч обіцянки він не дотримав, все одно за кожної нагоди розповідає про користь читання, особливо нон-фікшн літератури.

А ось ці книги він особливо радив прочитати тим, хто прагне краще пізнати, як влаштований наш світ, і мріє створювати інновації.

Поділитися: