69% користувачів смартфонів роблять з їх допомогою покупки

281
searchengineland.com
Більше 90% покупців вибирають перше ж посилання у пошуку

69% користувачів смартфонів роблять з їх допомогою покупки, а 82% з цієї групи виконують пошук за запитами «поруч зі мною» (з них 92% – мілленіали). Про це говорять результати дослідження Uberall, пише SearchEngineLand.

Компанія опитала в липні понад 1 тис. власників смартфонів в США.

Що ж шукають покупці в мобільному інтернеті?

Їжа – 84%;

Розваги – 56%;

Банківські послуги – 50%;

Одяг – 41%;

Догляд за собою – 38%.

Зі своїх гаджетів покупці шукають дані про товар (63%), порівнюють ціни (62%), вибирають купони і знижки для вигідної покупки (56%), дізнаються розклад роботи магазинів (54%) і їх адреси (52%).

Товари по бренду поруч шукають поки тільки 23% потенційних покупців-«смартфоноводів», а 48% вибирають конкретний магазин або рітейлера.

Спасибі смартфонам: як змінився ринок e-комерції в 2017 році

Оптимізація пошуку і грамотна таргетована реклама залишаються актуальними: трьом з п’яти мобільних користувачів (60%) вистачає першіх двох результатів на сторінці пошуку, а більше 90% натискають на перше ж посилання.

Це означає, що для власників магазинів і кафе дуже важливо, по-перше, розмістити свій бізнес на картах Google, а по-друге, отримати більше хороших відгуків від клієнтів.

За даними Інтернет-асоціації України, в липні українці найчастіше користувалися Google, Youtube, Facebook, Ukr.net, OLX.ua і сайтом «Приватбанку».

Google персонализирует пошук подій по інтересам користувачів.

L’Oreal запустить в Facebook і Instagram рекламу з AR.

Поділитися: