6 техновинок, про які треба дізнатися просто зараз

169
Shutterstock
Google оновив свою операційну систему, група хакерів зламала Sony Play Station Network, Tesla увійшла до топ-4 найдорожчих виробників світу, Facebook запустить спеціальну вкладку «Перевірка безпеки»

Підбірка найзначиміших техновин за останній тиждень

1

Компанія Google офіційно оприлюднила останню версію своєї мобільної операційної системи. Android 8.0 отримав назву Oreo, і найближчими днями та тижнями він почне діяти на Pixel та Nexus, що належать Google, а також на інших пристроях.

2

Google оголосив про намір запустити цього року ноутбук Chromebook  під брендом Pixel. Пристрій буде представлено разом із новою лінійкою телефонів від Pixel та новою, меншою версією смарт-спікера Home.

3

Група хакерів заявила, що вони зламали Sony Play Station Network (PSN). Група під OurMine зуміла ненадовго перехопити контроль над акаунтами Twitter, пов’язаними з Play Station, і заявила, що вкрала інформацію користувачів PSN.

4

Компанія Microsoft заявила, що технологія розпізнавання голосу у транскрибуванні розмов стала кращою за людину. У вересні компанія досягла коефіцієнта помилки у 6,3%, а зараз вони зуміли зменшити показник до 5,1% – коефіцієнту помилки групи людей.

5

Tesla став четвертим за вартістю виробником автомобілів у світі. Із вартістю у $58,8 млрд (£45,6 млрд), компанія обігнала General Motors та Ford у Сполучених Штатах, тоді як на міжнародному рівні поступилася лише Toyota, Volkswagen та Daimler.

6

Facebook запустить спеціальну вкладку «Перевірка безпеки» у своєму додатку протягом найближчих тижнів. Вона показуватиме потік поганих подій, що відбуваються у світі – від терористичних нападів до екстремальних погодних ситуацій – і покаже, чи ваші друзі перебувають у безпеці.

 

 За матеріалами Businessinsider
Поділитися: