5 ситуацій, коли точно час отримувати MBA

2259
Canity
Пояснюємо в гіфках

Людям властиво відкладати щось «на потім»: цікаву книжку, важливу справу, отримання додаткової освіти. Якщо не отримати вчасно «чарівного копняка», то й узагалі можна «довідкладатися» й упустити шанс.

Як розпізнати, що просто зараз диплом МВА точно не буде зайвим, з’ясовував K.Fund Media разом із Бізнес-школою МІМ.

1. Є перспектива підвищення

 

Повышение
theodysseyonline.com

МВА – найпрестижніша програма в освіті. Наявність диплому Master of Business Administration може стати підставою підвищити саме вас. Ви ж бо тепер маєте системні знання про бізнес.


2. Ви знаходитеся у пошуку бізнес-ідей

Вы находитесь в поиске бизнес-идей
Law Street Media

Отримувати ступінь МВА приходять люди, які мають досвід і знання в різноманітних галузях, власники бізнесу, начальники вищої ланки. Спілкування з ними дозволить більше дізнатися про перспективні напрямки роботи, розширити власні горизонти, побачити незайняті ніші або нові можливості розвинути власну справу.


3. Потрібно підвищити зарплатний чек

Нужно повысить зарплатный чек
gfycat.com

Один із критеріїв рейтингу бізнес-шкіл у світі – успіхи випускників і розмір їхньої заробітної платні. І у тих, хто отримав ступінь MBA, вона вища. В Україні подібної статистики немає, але після отримання диплома випускник може претендувати на підвищення ставки в межах «рідної» організації або піти в іншу, отримавши підвищення платні. Вірогідніше – піти в іншу.

Дослідження Graduate Management Admission Council (GMAC) показали, що 2017 року попит на фахівців зі ступенем МВА з боку міжнародних корпорацій і великих компаній зріс до 86%. Згідно з дослідженням, три з чотирьох стартапів сподіваються найняти випускників МВА. Для порівняння, в 2016 році цей показник становив 52%. Фахівці, які мають диплом МВА, отримують мінімум на 12-15% вищу стартову зарплату. В середньому ж розрив між доходами керівника зі ступенем МВА і заробітком управлінця без ступеня становить 30-40%.


4. Час підвищити власний престиж / бізнес-репутацію

Пора повысить собственный престиж
Tribalwars Forum

Диплом МВА відкриває для вас зачинені раніше двері. Це така сама ознака статусу, як годинник Cartier або Mercedes S-класу. Він відіграє роль соціального ліфта, піднімаючи вас із першого поверху, де ви один з мільйонів, до 15-го – вузького кола, де ви один з небагатьох фахівців, володарів особливих знань. До людини з бізнес-освітою частіше прислухаються на роботі. І звичайно ж, обираючи між фахівцями, віддадуть перевагу тому, хто має диплом МВА.


5. Ви шукаєте бізнес-партнера

Вы ищете бизнес-партнера
Giphy

У бізнес-школах відбувається активний нетворкінг і нарощування зв’язків. Це не просто обмін контактами, а часом і формування міцних партнерських відносин. Ще на етапі навчання багато одногрупників планують або вже беруться до реалізації спільних проектів.

Поділитися: