Радить Річард Бренсон: 5 підказок, як вводити інновації в бізнес

716
Flickr
Як встигнути за мінливим світом

Сьогодні більше, ніж будь-коли раніше, ми живемо в епоху інновацій. Все, що відбувається навколо, змінюється настільки швидко, що стає для нас постійним викликом не відставати.

K.Fund Media переклав поради Бренсона, які він опублікував у своєму блозі.

1

Зосередьтеся на проблемі

Інновації процвітають найкраще, коли ви хочете вирішити проблему. Це стало ключем до нашого успіху у Virgin. Ми завжди працювали з метою створення продукту чи послуги, що покращує життя людей.

2

Оточіть себе несамовитими людьми

Люди, пристрасні достатньо, щоб змінити світ, і є саме тими, хто його змінює. Оточіть себе людьми, які готові ризикувати та шукати рішення. Будьте зацікавленими, будьте готовими, ризикніть та йдіть за своєю метою.

Тролінг у небі: як Бренсон побудував авіакомпанію з грайливим іміджем

3

Приймайте різні думки

Надзвичайно важливо, щоб керівники бізнесу не оточували себе однодумцями або людьми, що постійно кажуть «так». Знаходьте людей, які будуть пристрасно не погоджуватися з вами, і які не бентежаться, коли справи йдуть не за планом або не по-їхньому.

Брэнсон
Flickr

4

Прислухайтеся до ідей кожного

Інновація для всіх, і часто найкращі ідеї походять від тих, хто працює на «передовій», а також від тих, хто має найбільший досвід роботи з продуктами та послугами.

5

Спрощуйте ідею

Часто люди надто зосереджені на спробі розв’язати величезну проблему чи вирішити спірне питання, а інновації втрачаються на цьому шляху. Бути розумним означає спрощувати.

Інновація – це невгамовне прагнення завжди бути кращим.

Я сподіваюся, ці поради надихнуть вас сягнути трохи далі, швидше і вище.

Поділитися: