5 навичок, на які полюють всі рекрутери

250
K.Fund Media
Що повинен вміти претендент на вакансію, аби виділитися серед інших кандидатів та стати бажаним співробітником для роботодавця

Часом клієнти надають список обов’язкових вимог до кандидатів: навички, якими вони мусять володіти або досвід необхідний для того, аби претендувати на певну роль у компанії. Звісно, ці вимоги різняться в залежності від позиції, але деякі з них повторюються знов і знов. Президент HR-компанії Chaloner Associates Емі Седжелін порівняла свої записи із записами інших рекрутерів для того, щоб виокремити найзатребуваніші в наші дні уміння.

Горизонтальне й вертикальне керування

Від директорів тепер вимагається більше, ніж просто вміння керувати, каже Емі Седжелін. Сьогодні головне — це лідерство, вважає вона. Ви уже вдосконалили свій стиль управління так, аби надихати інших, щоб вони йшли за вами, а не просто слухали вас? Ви відвідували тренінги, де вчать цим навичкам, чи шукали собі наставників? Хороші менеджери не лише перевіряють вашу роботу, вважає Седжелін, вони розподіляють час та визначають критерії, вони розвивають таланти й мотивують свою команду прагнути й досягати більшого.

Досвід роботи в соціальних мережах

Віце-президент Chaloner Джен Салдареллі включає до цього поняття не тільки вміння вести соціальні мережі компанії, а ще й правильне онлайн-позиціонування кандидата. Позитивний імідж у соціальних мережах іде на користь репутації. Перегляд ваших аккаунтів – найпростіший спосіб вирішити, чи хоче компанія запросити вас на співбесіду.

Почуття власної гідності

Є ще один майже невловимий елемент, вкрай важливий для наших клієнтів. Вони часто згадують про нього, коли пояснюють, що їм потрібна людина, яка вміє взаємодіяти із бізнес-керівниками найвищої ланки. Вони шукають особистість, яка вміє поводитися й спілкуватися з важливими клієнтами, меценатами й топ-менеджерами. Це вміння не так просто розвинути, але, доклавши зусиль, можна виробити тілесні й вербальні навички, які допомагатимуть заходити в кімнату для переговорів як упевнена в собі людина, без зверхності або плазування.

Досвід ініціювання змін

У своїй великій статті на цю тему, бізнес-консультант та мотиваційний спікер Глен Ллопіс каже: “Якщо лідери не люблять змін, вони починають швидко втрачати свій вплив та вагу”.
Чи потрапляли ви у ситуацію, яка вимагала уміння бачити можливості й давати рекомендації щодо нових способів роботи? Чи є у вас досвід відстоювання нових ініціатив? Як щодо розширення можливостей людей керувати майбутніми змінами? Подібний досвід стане при нагоді у галузях, які швидко розвиваються.

Контент-стратегія

Досвід кандидатів, які можуть допомогти бренду або організації краще розповісти свою історію й налагодити онлайн-взаємодію із клієнтами, дуже важливий. Оскільки компанії сьогодні схильні самі розповідати про себе, їм необхідно винаймати людей, які знають, як створювати контент і управляти ним.

За матеріалами World Economic Forum 

Поділитися: