5 курсів, які підтягнуть вашу бізнес-англійську

566
Shutterstock
Які відеолекції потрібно прослухати, щоб вільно спілкуватися з іноземними партнерами

Ділова англійська


Платформа: Coursera

Зайнятість: 3-5 годин на тиждень

Вартість: перші 7 днів безкоштовно, надалі – $49 на місяць


Спеціалізація складається з п’ятьох курсів: нетворкінг, зустрічі, планування та ведення переговорів, створення презентацій, дипломна робота. Спочатку ви ознайомитеся зі структурою та пройдете тестування, щоб зрозуміти власний рівень англійської. Після – почнете навчання.

Курси складаються з відеолекцій, матеріалів для самостійного опрацювання і тестів. Викладання проводиться англійською. Перший курс – з монгольскими та китайськими субтитрами.

Викладачі: Річард Мур, Дафна Маккей та Венді Есплін – лектори міжнародної англомовної програми Вашингтонського університету (США).

Реєстрація


Бізнес-англійська


Платформа: Prometheus

Зайнятість: на розсуд слухача

Вартість: безкоштовно


Курс поділено на три частини. Перша присвячена граматиці, друга – безпосередньо діловому спілкуванню, а з третьої частини ви дізнаєтесь, як рухатися далі у вивченні бізнес-англійської. Теми не пов’язані між собою, тому є можливість обирати найцікавіші для вас.

Серед вимог – володіння англійською на рівні не нижчому за pre-intermediate. Курс триває 5 тижнів.

Викладач: Іванна Табачук – близько 10 років викладає бізнес-англійську та проводить тренінги для здобуття конкретних навичок, працює в ІТ-рекрутингу.

Реєстрація


Англійська на робочому місці


Платформа: FutureLearn

Зайнятість: 2 години щотижня

Вартість: безкоштовно


За допомогою цього курсу ви зможете підтягнути свою англійську для працевлаштування. Під час навчання ви переглянете відео та прослухаєте аудіо про пошук нової роботи, підготовку до співбесід, знайомство з колегами тощо. Це допоможе вам покращити ділову англійську.

Курс не є повноцінною мовною програмою, але дає розуміння, як поводитися на робочому місці, які фрази краще говорити у тій чи іншій ситуації.

Викладач: Девід Льюїс – учитель англійської з 20-річним стажем, викладає в Європі та Африці.

Реєстрація


Бізнес-курс англійської мови


Платформа: London School Online

Зайнятість: на розсуд слухача

Вартість: $250 за півроку


Курс допоможе підняти володіння мовою до рівня, необхідного для спілкування в бізнес-середовищі. Після навчання ви зможете вільно послуговуватися англійською під час участі у професійних дискусіях, у діловому листуванні або у переговорах телефоном.

Пройти курс можна з будь-якого пристрою в будь-який час.

Викладачі не вказані.

Реєстрація


Бізнес-англійська: менеджмент та лідерство


Платформа: Coursera

Зайнятість: у середньому 1-4 години на тиждень, але може змінюватися

Вартість: перші 7 днів безкоштовно, надалі – $49 на місяць


Спеціалізація складається з чотирьох окремих курсів: менеджмент, фінанси, маркетинг та проектна робота. Теми між собою не пов’язані, тому можна обирати й засвоювати їх окремо. Кожен із курсів триває 5-6 тижнів.

За допомогою відеолекцій ви вивчите необхідні мовні конструкції для ведення переговорів із міжнародними партнерами, спілкування в колективі, проведення рекламної кампанії тощо.

Викладачі: Ванда Хубер, Джені Юнг, Андреа Херевей та Беатріз Фьюнтес-Андерсон – лектори Університету штату Аризона.

Реєстрація


Поділитися: