5 кроків до життя мрії: поради з книги «Цілюща сила думки» Луїзи Хей

4228
Shutterstock
Наше життя – відображення наших думок
Цілюща сила думки

Визначати своє життя можна одними лише своїми думками щомиті. Власне, так ми і живемо. Щоправда, маємо звичку брати до уваги переважно негативні думки. А можна ж просто обрати бути щасливими уже тут і зараз.

Як змінити своє життя на краще, навчає американська письменниця, авторка мотиваційних книг та засновниця видавничої компанії Hay House Луїза Хей у своїй книзі «Цілюща сила думки: стань магнітом для щастя», котра 2018 року вийшла в українському перекладі у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Дієвість своїх порад Луїза Хей доводить на практиці: її власний бізнес – видавництво «Хей Хаус» – працює за описаними в книзі принципами.


На певному етапі компанія опинилася у кризовому становищі, і Луїза змушена була скоротити штат працівників. Рішення було непростим, але важливим. Кожен із звільнених, послуговуючись запровадженою авторкою філософією, в подальшому знайшов ще кращу роботу або започаткував власний бізнес.

1

Візьміть відповідальність на себе

«Я живу точнісінько так, як цього хочу» – це беззаперечно стосовно кожного. Якщо у житті армагедон, значить він вам вигідний. Які б не були життєві обставини, ви самі їх створили. Теперішня реальність є наслідком попереднього стилю мислення.

Насамперед необхідно взяти відповідальність за своє життя на себе – тільки так ви зможете його контролювати.

2

Контролюйте думки

Можна уявити роботу підсвідомості як алгоритм навігатора – яку кінцеву адресу вкажеш, туди й доїдеш. Помилка в одній літері може привести в інший кінець міста. Так само неправильне формулювання цілі дасть небажаний результат.

Луїза Хей. facebook.com

Усі наші думки завжди відбиваються на нашому житті. Ми звикли мислити і жити в негативі, підгодовувати цей вектор щоденними новинами про теракти, смерті та катастрофи.

Одна така думка не є критичною – це лише крапля. А от багато однакових думок створюють океан.

Свої побажання варто формулювати чітко. Підсвідомість не розуміє жартів та сарказму. Усе негативне, сказане вами, буде використане проти вас.

3

Замініть установки

У кожного своя правда, і кожна така правда має право на існування. Те, у що ви вірите, і є вашим світом. Часто ми переймаємо установки від наших батьків та оточення, і не завжди такі установки збігаються із нашим світоглядом і бажаннями.

Одна із послідовниць філософії Луїзи Хей мала талант отримувати прибутки з найнеочікуваніших джерел

Її приятелі повсякчас докоряли їй за це і стверджували, що вона має тяжко працювати, щоб заробити ці кошти. Це були їхні установки, згідно з якими вони жили, і будь-які інші варіанти були для них неприйнятними.

Замінити свої установки цілком реально. Просто випишіть на аркуші паперу ті з них, що вас не влаштовують, та замініть на позитивні. При цьому їх обов’язково формулювати у теперішньому часі й позитивній конотації.

Позитивні установки – важливий крок на шляху до щастя
Позитивні установки – важливий крок на шляху до щастя. Shutterstock

Наприклад, замість «Мені ніколи не вдасться цього зробити» чи «Я завжди помиляюся» кажіть «Я завжди і все роблю якнайкращим чином» та «Мої рішення завжди правильні для мене й оточуючих».

Виробити звичку мислити позитивно доволі просто. Говоріть і думайте про бажане, навіть якщо спочатку в це не вірите. За аналогією вироблення рефлексу в собаки Павлова, повторюйте позитивні установки, доки не повірите в них.

4

Полюбіть свою внутрішню дитину

Усі комплекси родом з дитинства. Батьки завжди бажають нам тільки найкращого. Вони просто показують це по-своєму. Якщо ваш батько бачив вас успішним юристом, коли ви хотіли стати журналістом, то це так він бажав добра. Професія юриста в його свідомості – шлях до матеріального забезпечення, що, на його думку, дорівнює щасливому життю. Батькові варто подякувати за його виявлення любові, навіть таким чином.

А потім пояснити, що для вас насправді має цінність і що робить вас щасливим

Ніхто не зобов’язаний вас любити чи підтримувати. Єдиний, хто завжди готовий робити це, – це ви самі. Полюбіть себе та свою внутрішню дитину, і любов оточуючих притягатиметься до вас, наче магнітом.

Наша внутрішня дитина потребує любові до самого себе
Наша внутрішня дитина потребує любові до самого себе. pixabay.com

5

Зверніться по допомогу

Просити когось допомогти – це нормально. Якщо ви з чимось не можете впоратися самостійно, набагато розумніше звернутися по допомогу, аніж накопичувати негативні емоції в собі. Уникнути стресу можна, виразивши емоції через крик. Наприклад, в офісі видавництва авторки є спеціальна кімната для крику й виявлення гніву.

Читайте також 5 бестселерів для тих, хто втомився

 

 

Поділитися: