5 бізнес-бестселерів лютого на Amazon

271
K.Fund Media
Як зосередитися на найважливішому, які практики можна запозичити у мільярдерів і зірок світового рівня, навіщо і як змінювати свої звички — бізнес-видання, які користувалися найбільшою популярністю у лютому

«Почни з головного! Один вражаюче простий закон феноменального успіху», Гері Келлер, Джей Папазан

(The ONE Thing: The Surprisingly Simple Truth Behind Extraordinary Results Hardcover, Gary Keller)
2013
Ця книга стала бестселером в діловому світі практично одразу після виходу в 2013 році, і була перекладена 14 мовами. Автори книги «Почни з головного!» переконливо доводять, що вміння працювати в режимі «Юлій Цезар» — міф. Згідно з науковими дослідженнями, людина не може паралельно робити кілька справ, а лише здатна швидко перемикатися з одної на іншу. Підприємець Келлер і бізнес-тренер Папазан у своїй книзі детально розповідають, як і на чому потрібно сфокусуватися, аби грамотно і продуктивно витрачати свій час, і досягти успіху.


«Керуй щоденними справами: визнач регулярні завдання, сфокусуйся і вдоскональ креативне мислення», Глей Джоселін

(Manage Your Day-to-Day: Build Your Routine, Find Your Focus, and Sharpen Your Creative Mind, Jocelyn K. Glei)
2013
Автор хіта «E-mail прибирання. Як позбутися фобій в голові і мотлоху в поштовій скриньці» Глей Джоселін у своїй книзі «Керуй щоденними справами» взялася допомогти людям, які застрягли у робочій рутині і витрачають забагато часу даремно. Тут є рекомендації 20 провідних фахівців з різних сфер — підприємця і економіста Сета Годіна, генія графічного дизайну Стефана Загмайстера, професора психології і поведінкової економіки Дена Ейрлі. У цій книзі можна знайти практичні поради, які допоможуть віднайти рівновагу в нестабільному діловому світі, а також розвинути свою креативність.


«Інструменти титанів: тактика, режим і звички мільярдерів, ікон і зірок світового рівня», Тім Ферріс

(Tools of Titans: The Tactics, Routines, and Habits of Billionaires, Icons, and World-Class Performers, Timothy Ferriss)
2016

Тім Ферріс — письменник, оратор і інвестор, який прославився своєю книгою «Як працювати 4 години на тиждень і при цьому не стирчати в офісі «від дзвінка до дзвінка». Для своєї нової книги Ферріс проінтерв’ював майже дві сотні успішних людей з різних сфер — спорту, бізнесу, мистецтва. В результаті у нього вийшла «компіляція рецептів для високої продуктивності». З книги можна дізнатися про те, як зосереджується на роботі Арнольд Шварценеггер, як приймає рішення співзасновник LinkedIn Рід Хоффман, як тренує усвідомленість найвідоміший в світі фахівець з продуктивності Тоні Роббінс, а також про безліч інших цінних ноу-хау.


«Сила звички. Чому ми живемо і працюємо саме так, а не інакше», Чарлз Дахігг

(The Power of Habit: Why We Do What We Do in Life and Business Hardcover, Charles Duhigg)
2012

Випускник Єльського університету і Гарвардської школи економіки, журналіст The New York Times Чарльз Дахігг впевнений, що, змінивши звички, можна радикально змінити і своє життя. Його книга «Сила звички» є підтвердженням цієї сентенції, і підкріплена результатами десятків наукових досліджень з цією теми. Однак читати роботу Дахігга аж ніяк не нудно, оскільки наукові дослідження доповнені цікавими історіями з життя і простими зрозумілими прикладами. Автор вважає, що мозок можна обдурити, і звичка — не вирок. У книзі також йдеться про звички не лише людини, але і великих колективів, корпорацій.


«Магічне прибирання. Японське мистецтво наведення порядку вдома і в житті», Марі Кондо

(The Life-Changing Magic of Tidying Up: The Japanese Art of Decluttering and Organizing, Marie Kondo)
2014

Японці Марі Кондо — лише 30 років. Коли її шкільні подружки крутили романи з хлопчиками, Марі шукала ідеальний спосіб складати і зберігати речі. Тепер вона один з найбільш затребуваних у світі фахівців з наведення порядку, і заробила мільйони, допомагаючи людям позбуватися мотлоху і впорядковувати життя. Книга Марі «Магічне прибирання» вийшла в 30 країнах. У ній сформульовано метод наведення порядку і організації простору, розроблений автором — KonMari. На думку Кондо, правильне прибирання впливає на людину терапевтично, і допомагає тримати в порядку не тільки будинок або офіс, а й розум.

Поділитися: