5 безкоштовних онлайн-курсів на березневі вихідні

513
Shutterstock
Підбірка відеолекцій про стратегічне мислення, командну роботу та запуск стартапів

Комунікаційні інструменти для побудови репутації


Платформа: Prometheus

Мова: українська


Лектор: Анастасія Нуржинська – експертка з комунікацій, організовує соціальні інформаційні кампанії для міжнародних організацій у різних країнах світу, викладає в Києво-Могилянській академії.

Курс дасть розуміння комунікаційних інструментів для:
– побудови власної репутації (починаючи з правильного резюме, розміщення інформації про свій професійний досвід у соціальних мережах та просування свого профілю);
– просування послуг, товарів чи соціально важливих повідомлень (визначення цільових груп та їх потреб, креативність, інструменти для медіа відносин та інформаційної діяльності);
– успішної побудови репутації організації та компанії (створення комунікаційних планів та стратегій, оцінка успішності).


Стратегічне мислення


Платформа: ВУМ

Мова: російська


Лектор: Михайло Крикунов – декан Київської бізнес-школи, кандидат економічних наук, доцент, радник з академічних питань і досліджень консалтингової компанії Reputation Capital.

Курс для тих, хто створює стратегії або має намір це робити. Він не націлений на пояснення процесу стратегічного планування, його завдання – налаштування базової спроможності, необхідної для цього.


Командна робота та співпраця


Платформа: edХ

Мова: англійська


Лектор: Девід Нейман – професор Школи комунікацій в Рочестерському технологічному інституті (Нью-Йорк), викладає різноманітні комунікаційні курси, зокрема переконання, зв’язок між малими групами, методи дослідження та теорію зв’язку.

Курс розширить ваші компетенції ділового спілкування, дасть основу для прийняття рішень та вирішення проблем у межах групового середовища. Ви навчитесь розуміти складності групової динаміки та взаємодії, покращувати атмосферу в колективі, оцінювати ефективність та успіх команди.


Розумна кар’єра: як продати себе


Платформа: FutureLearn

Мова: англійська


Лектори: Майкл Гоббс – старший викладач в Школі інформаційних технологій Дикінського університету (Австралія); Гай Вуд-Бредлі – експерт в галузі інформаційних технологій, досліджує взаємодію людини та комп’ютера, інтерактивні та віртуальні технологій; Ніколас Паттерсон – фахівець з інформаційних технологій, залучався до дослідницьких проектів у галузі кібербезпеки та викладання.

Цей курс допоможе вам дослідити свої успіхи в кар’єрі, розвинути здатність роздумувати про свої сильні та слабкі сторони, визначити свої ключові професійні навички та можливості.


Як створити стартап


Платформа: Prometheus

Мова: українська


Лектори: Сем Альтман – президент найвідомішого в світі венчурного фонду Y Combinator, Дастін Московіц – співзасновник Facebook, Пітер Тіль – співзасновник PayPal та інші.

Знамениті викладачі-практики розкажуть як знаходити бізнес-ідеї та оцінювати їх, як залучати клієнтів і постійно збільшувати продажі, а ще про те, як будувати успішну бізнес-стратегію та підбирати команду. З цим курсом ви пройдете шлях побудови своєї справи «з нуля» до управління компанією. Жодних складних теорій – лише практичні поради й приклади.


Поділитися: