4 книги від керуючого партнера KBD Євгена Леськіва

262
K.Fund Media
Добірка книг, що програмують на успіх

Бізнес-література обов’язкова до прочитання. Я переконаний, що чим більше людина читає, тим швидше вона розвивається і досягає поставлених цілей. Однак слід розуміти, що жодна книга не відповість, як вирішити конкретну проблему. Поради в книгах – це як набір інструментів, які потрібно застосовувати в різних комбінаціях.

«Найкоротша історія часу», Стівен Гокінґ, 2016

A Briefer History of Time

Книга підійде тим, хто любить багато розмірковувати й мріяти. Мене завжди цікавило те, як влаштований Всесвіт, хотілося і хочеться побачити все своїми очима і відчути на собі. «Найкоротша історія часу», можна сказати, дає таку можливість. Я точно знаю: щоб створити класний, гідний проект, обов’язково потрібно бути мрійником.


«Продаєтся все. Джефф Безос та ера Amazon», Бред Стоун, 2017

The Everything Store: Jeff Bezos and the Age of Amazon

Це чудова книга про психологію продажів стала бестселером року Financial Times (2013). Ми всі щось комусь продаємо. Спираючись на історію успіху ритейлер-гіганта Amazon, автор пояснює, як робити це максимально результативно.

Я б рекомендував її до прочитання всім підприємцям-початківцям. Та й тим, хто давно в бізнесі, вона теж буде корисною – це можливість верифікувати своє бачення клієнтського сервісу та створення справжньої цінності продукту.

Книга навчила мене кожного дня запитувати себе, що я зробив корисного і прекрасного вчора? Чи подобається це моїм друзям, людям, що оточуючуть мене і працюють зі мною? Сучасна компанія – це живий організм, де правильна концепція, технології і постійні інновації мають бути закладені в її «ДНК».

Зустрінемося в космосі: 11 правил життя Джеффа Безоса


«Из третьего мира в первый. История Сингапура 1965-2000», Лі Куан Ю, 2013

From Third World to First: The Singapore Story: 1965-2000

Ця книга найбільш практична – в ній я знайшов поради, які застосовую в роботі. У моєму випадку я здійснював проекцію деяких її практичних аспектів на девелопмент середовища навколо об’єктів, які будує моя компанія. Цінність від побаченого клієнтом під час відвідування наших об’єктів має залишитися в його свідомості. Створити унікальний красивий проект – це половина справи. Книга навчає створювати навколишнє середовище на високому рівні. Судячи з аргументів автора і мого особистого досвіду, це і справді один з ключів до успіху.

Сінгапур: країна, де переміг раціоналізм


«Думай как чемпион», Дональд Трамп, 2016

Think Like a Champion. An Informal Education in Business and Life

Це історія успіху довжиною в життя. До чинного президента США можна ставитися по-різному, але всі погодяться з тим, що він дуже успішний. Взагалі корисно слідувати порадам людей, які багато чого досягли у своїй галузі. Є ідея? Запиши її негайно і одразу ж візьмися за її реалізацію. Ми в KBD також не чекаємо слушної нагоди – ми беремо і робимо.

Поділитися: