До 2025-го електромобілі можуть стати дешевшими за традиційні авто

213
inhabitat.com
Акумулятори електрокарів дешевшатимуть і далі

Якщо вартість літій-іонних батарей продовжить падати, до 2025 року електромобілі стануть дешевшими, ніж машини з двигунами внутрішнього згоряння, прогнозує Bloomberg.

До 2030-го масове виробництво акумуляторів знизить їхню вартість на 67% – до $70 за кіловат-годину.

Минулого року батареї електрокарів у середньому коштували $208 за кіловат-годину. Близько 40% від вартості авто з електричним двигуном припадає саме на батарею.

Дубай дозволив електромобілистам не платити за парковку і заправку

Згідно з прогнозами, електромобілі зрівняються в ціні з бензиновими і дизельними машинами, коли частка батареї у вартості авто скоротиться до 24%.

Національні уряди активно стимулюють масове виробництво і зниження цін на електрокари. По-іншому не можна: влади багатьох країн взяли на себе зобов’язання скоротити викиди парникових газів в атмосферу.

Нагадаємо, що Китай має намір повністю перейти на електромобілі до 2030 року, а Гонконг заохочує купівлю електромобілів податковими пільгами.

Природоохоронні організації, зокрема Всесвітній фонд природи, закликають Великобританію наслідувати приклад Китаю. Правозахисники заявили, що поетапна відмова від бензинових і дизельних авто створить в автомобільній галузі Британії 14 тис. нових робочих місць.

Як ми писали раніше, в 2017-му BMW продав 100 тис. електромобілів.

А Китай зобов’язав виробників електромобілів займатися переробкою акумуляторів.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: