До 2021-го 4G охопить всю Німеччину

351
www.reuters.com
Зв’язок нового покоління буде доступний 99% німецьких домогосподарств

У 2021 році зв’язок 4G будет доступний 99% сімей Німеччини, повідомляє Reuters.

Це одна з головних умов угоди між владою Німеччини і трьома основними телеком-операторами країни – Deutsche Telekom, Vodafone и Telefonica Deutschland.

Угоду було підписано 12 липня, після того, як німецьку бізнес-спільноту охопила хвиля обурення через нерівномірне покриття мережі 4G.

Коаліція в Німеччині зробила доступний швидкісний інтернет основою своєї програми

В рамках угоди з владою німецькі оператори не платитимуть за частоти 4G для решти території країни. За словами міністра транспорта та цифрової інфраструктури Німеччини Андреаса Шойєра, це дозволить телеком-галузі заощадити близько €1 млн.

Для ширшого охоплення 4G телеком-гігантам доведеться встановити в Німеччині 1 тис. нових веж і модернізувати 10 тис. тих, що вже є.

Нагадаємо, у січні Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку цифрової економіки, згідно з якою за кілька років 80% населення країни має отримати доступ до широкосмугового інтернету.

Сьогодні приблизно третина сільського населення в Україні не має доступу до широкосмугового інтернету. До интернету не підключені 53% шкіл і близько 99% медичних закладів.

Deutsche Telekom першою в Європі встановила вишки для 5G.

Поділитися: