До 2019 року аеропорт «Київ» збільшить пасажиропотік на 25-30%

219
wikipedia.org
Розширення основного терміналу «А» планують завершити до травня наступного року

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) має намір збільшити пасажиропотік на 25-30% до 2019 року. У поточному році планується обслужити близько 2,6 млн людей, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«На наступний рік заплановано зростання пасажиропотоку в районі 25-30% від існуючого», – розповів голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський.

Раніше аеропорт планував прийняти в 2018 році близько 2,8 млн пасажирів, але скоротив своєї прогноз через відхід авіаперевізника Fly Dubai і зниження щільності графіка авіакомпанії Nordica.

Аеропорт «Київ» закриється на рік для реконструкції злітно-посадкової смуги

Аеропорт «Київ» також має намір завершити реконструкцію і розширення основного терміналу «А» з 14 тис. до 23,5 тис. кв. м вартістю 630 млн грн до травня 2019 року. Будівельні роботи проводять за підтримки групи UFuture, яка належить Василю Хмельницькому.

«Ми будуємо новий термінал не для того, щоб збільшити кількість пасажирів, а для створення комфорту тим, хто літає», – підкреслив підприємець.

Він заявив, що досить часто один тимчасовий слот в аеропорту можуть використовувати до семи лоукост-компаній. Сьогодні пропускна здатність Жулян становить 700 люд/год, але після завершення робіт вона може збільшиться вдвічі, додав Хмельницький.

Ремонт проводять за рахунок кредитних коштів і реінвестованих коштів керуючої компанії. За сім років група UFuture вклала в аеропорт «Київ» близько 2,5 млрд грн. Хмельницький впевнений, що інвестиції в розширення терміналу «А» окупляться через вісім-дев’ять років.

Як ми вже писали, авіакомпанія Nordica запускає польоти з Таллінна до Жулян.

Аеропорт «Бориспіль» встановив рекорд по пасажирах у фіналі ЛЧ.

Поділитися: