14 квітня в Києві стартує програма з комунікацій Practicum

182
Practicum
Освітній проект допоможе підготувати комунікаторів для міжнародних, громадських та державних організацій

Школа журналістики УКУ запускає новий освітній проект Practicum. Програма створена для тих, хто прагне стати спеціалістами з комунікацій у міжнародних, громадських та державних організаціях. Триває набір на перший курс, початок – 14 квітня.

Курс розрахований на випускників вишів, PR-менеджерів, які прагнуть або вже працюють у некомерційному секторі, а також для засновників соціальних проектів, які хочуть бути почутими.

Студенти навчатимуться працювати з мультимедійними та діджитал-комунікаціями, переконувати аудиторію та медіа, створювати ефективні стратегії та контент.

Протягом трьох місяців навчання учасники розроблять інформаційні кампанії та стратегії для семи організацій-партнерів: UNICEF, UNFPA, Центру зайнятості вільних людей, «Transparency International Україна», Державного космічного агентства України, Hope and Homes for Children та «Інтерньюз Україна».

Анастасия Нуржинская

«Для спеціалістів з комунікацій робота у некомерційному секторі – це можливість долучитися до вирішення соціальних проблем, співпрацювати з фахівцями зі всього світу та професійно зростати у глобальному середовищі. В Україні працюють сотні локальних та міжнародних організацій, що захищають права людини, підтримують реформи та займаються адвокацією соціальних змін у країні. Такі організації постійно потребують професіоналів, що вміють ефективно комунікувати з аудиторією та створювати переконливі інформаційні кампанії», – говорить Анастасія Нуржинська, кураторка Practicum та експертка з комунікацій.
 

«Навчання в Practicum – це можливість дізнатися про роботу в некомерційному секторі від провідних спеціалістів, стати частиною потужного нетворкінгу, знайти нові кар’єрні можливості та отримати практичні навички та справжній проект для портфоліо. Ми видаємо сертифікат Школи журналістики УКУ лише успішним учасникам, тому це буде реальне підтвердження вашої кваліфікації», – додала вона.

Викладати у Practicum будуть:

  • Анастасія Нуржинська – кураторка Practicum, спеціалістка з комунікацій для соціальних змін.
  • Андрій Кулаков – медіа-експерт, директор з програмної діяльності «Інтерньюз-Україна».
  • Дзвенислава Новаківська – фахівець з візуалізації даних та презентаційних вмінь.
  • Надія Чорна-Бохняк – експертка з комунікацій для громадського сектору.
  • Ольга Тимченко – консультантка з комунікаційних кампаній «Transparency International Україна».

За умови успішного завершення навчання учасники отримують сертифікат та рекомендації.

Дізнатись більше про освітню програму Practicum та зареєструватися можна за посиланням http://practicum.space/practicum.

Поділитися: