13 простих прийомів маркетингу, яких я навчився, продавши майже два мільйони книжок. Частина ІІ

13 прийомів маркетингу
Про те, як зробити так, щоб вас почули

Що спрацьовує, а що ні, коли йдеться про книжковий маркетинг та маркетинг в інтернеті взагалі. Першу частину блогу читайте тут.

7. Дратуйте людей

Так, ви правильно прочитали. Інколи я сумніваюся, чи варто рекламувати надто наполегливо, тому що не бажаю бути «спамером» або засмучувати свою аудиторію. Однак найуспішніших людей у нашій галузі ніщо не стримує.

Погляньте на Гранта Кардоне, наприклад. Його маркетинг безжальний: Instagram Stories, стріми у Facebook, повідомлення у блогах, шоу на YouTube, Snapchat… – усе повторюється по кілька разів на день! Результат: його онлайн-компанія є однією з найпопулярніших і впливових, хоча поки що розвивається.

Спробуйте подолати свої побоювання «переборщити» із маркетингом і нагадуйте про себе аудиторії щодня и багато разів. Ваш бізнес залежить від цього.

8. Знайте ваші цифри

Маркетинг – це і мистецтво, і наука. Усі мають припущення щодо того, які ідеї є найкращими, чого хочуть наші клієнти або який товар розхапають, мов гарячі пиріжки. Справа в тому, що єдиний спосіб упевнитися в цьому зводиться до цифр. Тому з’ясуйте ваші ключові показники, відстежуйте їх, щоб приймати об’єктивні, обґрунтовані даними маркетингові рішення.

Часто навіть просте послідовне відстеження витрат на рекламу і прибутків – це чудовий старт. Не перезавантажуйте себе. Почніть із кількох основних показників, і ви будете попереду більшості конкурентів.

9. Сфокусуйтеся на чомусь ОДНОМУ

Дуже важливим (і часто забутим) маркетинговим принципом є сила ОДНОГО: одне повідомлення, один заклик до дії, одна цільова аудиторія. Якщо потрапите у пастку розфокусованості, ваші результати постраждають. Перегляньте свої електронні листи та рекламу в соціальних мережах просто зараз. Не потоніть у морі повідомлень і різних підходів до вирішення завдання, намагаючись існувати для занадто багатьох людей одночасно.

Продає той, хто діє просто та прямолінійно. Майте це на увазі, і ваші результати швидко покращаться.

10. Випробовуйте усе А/Б-тестуванням

Одна з причин, завдяки яким моя маркетингова компанія з продажу книжок має гарантований результат, – ми все безжально тестуємо. Назви, субтитри, книжкові обкладинки, сторінки входу, заголовки та контент – усе!

Віддача від покращень, запроваджених за підсумками тестування, на кожній маркетинговій ділянці може бути різною, але вони можуть принести на 15-20% більше хоча б завдяки одному напряму.

Пам’ятайте: ваша думка не має значення. Ринок скаже вам, що добре, а що ні. Тестуйте й покращуйте усе, що можливо, багато разів, і ви подвоїте свої результати.

11. Нагнітайте атмосферу передчуття

Це одна з найбільш недооцінених та неправильно використовуваних маркетингових стратегій. І один із моїх найефективніших методів отримання потужних результатів для моїх клієнтів, що випускають книги.

Згадайте, як роблять у Голлівуді. Навколо блокбастерів створюють інтригу, змушують глядачів почуватися в захопленому передчутті (часто протягом цілого року), і в результаті – тижні та навіть дні, що приносять мільйони доларів! Маркетинг ваших проектів має бути таким самим.

Давайте аудиторії підказки про те, що відбувається у вашому бізнесі. Створіть атмосферу хвилювання, очікування та змусьте людей бажати того, що ви продаєте, перш ніж воно стане доступним. І ви побачите істотне зростання обороту.

12. Створіть потужний запас

Кожен інтернет-гуру користується цим секретом успіху: будьте готові і здатні платити більше за нових клієнтів, аніж ваші конкуренти, і ви переможете!

Завдання полягає в тому, щоб з’ясувати, як заробити на клієнтові більше, ніж ви заплатите, аби отримати його. Тому створюйте запас різних пропозицій, відстежуйте свої показники, і ви зможете дозволити собі заплатити за потенційних клієнтів більше.
Справи у своєму маркетингові легко налагодити, коли є можливість збільшити витрати.

13. Ніщо не продається краще, ніж успіх

Секрет успіху в інтернеті… – бути успішним!
Я зрозумів це вже після того, як запустив у продаж свою першу книжку «Заробляйте гроші, живіть багато». Я почав ділитися своїми божевільними результатами (понад 32 тис. книг продалися онлайн за 36 годин), і це допомогло мені стати більше ніж «вірусним» у своїй ніші. Це привернуло увагу великої кількості нових людей, завдяки яким я зміг охопити мільйони осіб, навіть попри те, що моя особиста екосистема була малою.

Незалежно від того, чи це ваша власна історія успіху, чи успіх клієнта, ви отримуватиме дедалі більше результатів завдяки будь-яким наявним результатам. Робіть тематичні дослідження та збирайте відгуки – і діліться ними зі світом. Це свідчитиме про авторитет і соціальний статус вашої справи, а це – ключові елементи ефективного позиціонування та маркетингу.

Дозвольте мені дати вам завдання:
Знову прогляньте список запропонованих прийомів та оберіть ОДНУ стратегію, яку ви могли би одразу застосувати у своєму маркетингу. Додавайте поступово по одному прийому – і я переконаний, невдовзі ви побачите результат.

Успішної торгівлі!

Джерело: Influencive
Поділитися: