Працювати у Гаріка Корогодського: 13 правил найму співвласника Dream Town

1007
youtube.com
Чому не треба торгуватися по заробітній платні, штрафувати працівників та ігнорувати конфлікти в колективі

Гарік Корогодський – відомий київський бізнесмен, співвласник фітнес-центру «Акваріум» і ТРЦ Dream Town. Крім того, він відомий своїм яскравим стилем одягу, нестандартним почуттям гумору і особливим підходом до життя. Щочетверга Гарік виходить в прямий ефір на YouTube і відповідає на питання глядачів.

«Це наша корпоративна культура і наш погляд на те, як організовувати роботу. Зовсім не обов’язково це повторювати і копіювати: деякі наші підходи парадоксальні і виглядають неправильно, можливо вони такими і є», – попередив Корогодський на початку спілкування.

K.Fund Media записав головні правила найму, озвучені бізнесменом.

1

Я дуже рідко проводжу співбесіди. Але коли роблю це, то люблю ставити провокаційні запитання: мені цікаво, як поведуть себе люди в нестандартній ситуації.

2

Якщо людина приходить на співбесіду і каже, що хоче заробляти умовні 30 тис., а я її переконаю на 20 тис., то вона буде працювати завжди незадоволеною.

Дивіться, як поведуть себе люди в нестандартній ситуації. Shutterstock

Я не торгуюся по заробітній платні: якщо я не можу платити суму, яку хоче отримувати мій потенційний співробітник, я просто не укладаю із ним угоди.

3

У співробітниках насамперед я ціную професіоналізм і ретельність. Ціную, коли не потрібно повторювати два рази. Якщо це доводиться робити – значить, пора прощатися. Люблю, коли я щось згадав, сказав – і воно зробилося. Ціную розумну відданість – повагу до своїх керівників. Працювати без поваги, а тільки за гроші або з якихось інших причин, – ненормально.

4

Дуже багато професіоналів, яким немає 25 років. Я вважаю, що молодь прекрасна і працювати з нею теж прекрасно.

Не люблю досвідчених в роботі людей.

Люблю тих, хто вчиться. 50-річний співробітник приходить на роботу зі своїми звичками. А я не люблю чужих звичок – я люблю, щоб любили мої звички.

5

Ми ніколи не штрафуємо співробітників на гроші. Оштрафовані працюватимуть гірше і триматимуть злість на своїх начальників. Я вважаю, що штрафувати – це неефективний метод керівництва.

6

Якщо я бачу в колективі конфлікт між співробітниками, то пропоную їм залагодити його в найкоротші терміни. В іншому випадку – потрібно розлучатися з усіма сторонами конфлікту.

7

Не можна публічно підвищувати зарплату. Зарплатня – це щось таємне, що має залишатися між роботодавцем і працівником. Не можуть всі знати, хто скільки заробляє.

Не повинні всі знати, хто скільки заробляє. Shutterstock

Можна взяти на одну позицію сильнішого фахівця за умовні 10 тис. гривень і менш сильного за 50 тис. Такий ринок, такі вимоги.

8

Коли питання зарплати виноситься на загальне обговорення співробітниками, то з цими людьми потрібно розлучатися, якщо порушено угоду про конфіденційність. Не має значення, підписувалася вона чи ні.

9

Якщо людину взагалі не цікавлять гроші, я не зможу її достатньо мотивувати. Я ніколи не просив людей працювати за ідею – завжди намагався платити їм хорошу заробітну платню. Платити потрібно більше і вимагати суворіше. Ми так завжди робимо.

10

Ротація в колективі корисна, свіжа кров – це завжди добре.

Коли вам здається, що хтось стає незамінним, ви тут же з ним розстаньтеся і візьміть іншого

Новий працівник буде кращим.

11

Я погано ставлюся до кредитування співробітників. Якщо ви позичили людині грошей, то ви вже не зможете її звільнити або оштрафувати. Знаєте, про кого треба дбати найбільше ?! Про своїх боржників. Я повинен буду їх плекати і придумувати їм роботу, щоб повернути свої гроші.

12

Колектив повинен бути в міру дружним. Якщо він буде занадто згуртованим, то в один прекрасний день вони змінять свого керівника або роботодавця. Як прийшли командою, так і підуть командою.

Колектив повинен бути дружним, але в міру. Shutterstock

13

Керівнику важливо відпускати питання і делегувати повноваження. Раз на рік або на місяць, залежно від масштабів компанії, перевіряти, чи впоралися співробітники з показниками. Якщо так, то добре, немає – до побачення.

Поділитися: