10 шведських стартапів, про які ви ще точно не чули

182
Mynewsdesk
Фіналісти скандинавського конкурсу Venture Cup Sweden поділили 1 млн крон

Щорічно в Швеції відбувається конкурс стартапів Venture Cup Sweden, на якому підприємці можуть позмагатися за інвестиційний капітал.

Конкурс відкритий і для компаній на ранніх стадіях розвитку, і для більш зрілих

Стартапи оцінюються за якістю ідеї, ступенем довіри до розробки, потенціалом майбутнього зростання та згуртованістю команди. Призовий фонд конкурсу – понад 1 млн крон ($ 115 тис). Нижче – десять шведських стартапів, які звернули на себе увагу інвесторів.

Tracy

Місія Tracy полягає в тому, щоб інтегрувати комп’ютерне навчання і штучний інтелект в повсякденне життя. Перший продукт компанії дозволить вашому собаці отримати голос. Через ваш смартфон ви зможете дізнатися, що робить домашня тварина і що їй потрібно.

Mimbly

Компанія Mimbly розробила рішення, яке переробляє воду у пральних системах для повторного використання. Продукт можна застосовувати як у нових, так і в існуючих системах.

Команда Mimbly. Mynewsdesk

Organofuel Sweden

Зелена стартап-компанія Organofuel Sweden розробила технологічну платформу, яка дозволяє виробляти зелені хімікати, біоматеріали та біопаливо, використовуючи деревину як вихідний матеріал.

HiloProbe

Дослідницька компанія HiloProbes розробила тест на біомаркер під назвою ColoNode, який полегшує ідентифікацію розповсюдження пухлини при ракові товстої кишки. Технологія надає інформацію, яку було важко отримати до сьогоднішнього дня, що створює нові можливості для індивідуального лікування пацієнтів.

Next Step Dynamics

Next Step Dynamics розробив рішення для запобігання нещасним випадкам серед літніх людей. Завдяки мобільності та здатності до обробки великих обсягів даних можуть безперервно аналізуватися такі параметри, як баланс, сила і сон.

Next Step Dynamics. Twitter

OptiFriction

OptiFriction розробляє енергоефективні та екологічно чисті гідрофобні поверхні для катання на лижах та зовнішнього покриття невеликих суден. Компанія пропонує міцні та довговічні поверхні, забезпечуючи однакове ковзання при кожному використанні продукту. Мета OptiFriction – замінити фторовані лижні мазі та фарби для човнів екологічними і стійкими альтернативами.

RMBLStrip

RMBLStrip розробила програмне забезпечення, яке інтегрується в електричні двигуни вантажівки для автоматичного регулювання повітряного інвертора. Мета полягає в тому, щоби заощадити час та знизити витрати на паливо для вантажних автомобілів.

Graphic Tracer

Graphic Tracer допомагає користувачеві швидко і легко відновлювати графічні оригінали. Сервіс значно скорочує час, необхідний для створення логотипів.

Graphic Tracer. Vimeo

Trotto

Trotto пропонує цифрову систему для забезпечення ефективності та якості робочих процесів. Спочатку продукт був розроблений для стаєнь із метою спрощення та поліпшення зв’язку з власниками коней.

Gedea Biotech

Gedea Biotech розробляє «безпечне та ефективне лікування без застосування антибіотиків на основі натуральних речовин, які є схваленими харчовими добавками».

 

Джерело: Va.se
Поділитися: